Blackshark V2 vs V2 Pro

Bütçe
100€
Evet fazlasıyla iş görecektir. Anakartımın ses kartı gayet yeterli olmasına rağmen blackshark V2 tercih ettim. Çünkü kulaklık padleri ve sesi de değişiyor.

Anladım teşekkür ederim öncelikle size ve diğer arkadaşlara yardımlarınız için V2 tercih edeceğim elime ulaşınca eğer yoksa bir inceleme yayınlarım.

V2 ve V2 PRO zaten ses kartlı bir model. Yani her ikisi de anakarttan bağımsız USB girişinden ses alır. Bütçe varsa bence kablosuz alın her ikisi ses anlamında benzer olsa da birebir aynı değil. Kablosuzun dolanma gibi sorunu olmadığından bütçeniz varsa diye diyorum 130 Euro gibi fiyat düşük fiyat bence 180 Euro gibi satış fiyatı mevcut normalde.

V2 ve V2 Pro zaten ses kartlı bir model. Yani her ikisi de anakarttan bağımsız USB girişinden ses alır. Bütçe varsa bence kablosuz alın her ikisi ses anlamında benzer olsa da birebir aynı değil. Kablosuzun dolanma gibi sorunu olmadığından bütçeniz varsa diye diyorum 130 Euro gibi fiyat düşük fiyat bence 180 Euro gibi satış fiyatı mevcut normalde.

Haklısınız ama @Executorr hocam kablolu tavsiye etti ama kablosuz da benim bildiğim bir ses kartı mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı