Blackshark V2 X alınır mı?

Merhabalar,

Ürünü konu açtığım tarihlerde satın aldım, yaklaşık 3 aydır aktif kullanıyorum. Ürün yeterince ihtiyacımı karşılıyor, gerek ses kasması olsun gerek mikrofonu olsun bence jak ile verilecek en iyi performansa sahip. Daha öncesinde HS60 ve Arctis 1 kullandım. Bunun kadar iyi değillerdi, sadece biraz kulağımı sıkıyordu o da zamanla alıştı. Şu an için çok memnunum alacak arkadaşlara önerebilirim.

Şu an bir sorun var mı kulaklıkta bozumla yıpranma vb.

Ben yaklaşık 1 ay önce V2 aldım gayet memnunum mikrofon kalitesi harika ve kulaklık çok rahat ses kalitesi yönünden de gayet iyi Razer Synapse üzerinden çok detaylı ayarlar yapabiliyorsunuz. Ben internetten hazır bir ayar buldum onu kullanıyorum ses daha temiz geliyor size de öneririm aratarak bulabilirsiniz ayrıca Cloud serisine para vermekten daha mantıklı olduğunu düşünüyorum daha yeni ve daha iyi bir kulaklık kesinlikle öneririm.

@felixx0999 merhaba. Konuyu biraz hortlatıyorum ama ben de yakın zamanda Razer BlackShark V2 X almayı planlıyorum. Ve benim de anakartımdaki ses kartı Realtek ALC887-VD2. sende de aynı ses kartı varmış dostum, sesi nasıldı? Kulaklık ile ilgili bütün deneyimlerinden, eksi artı yönlerinden bahseder misin? Bir de Razer Synapse falan kullanılıyor mu? Güncel fiyatı 629₺ karne indirimine vs. girerse iyi olacak, yoksa da yine de almayı planlıyorum. Aklım ara sıra karışıyor ancak Razer en iyisi gibi. Bir de verdiğimiz fiyatlar az uz bir şey değil yani. O sebeple yardımını istedim, yazarsan mutlu olurum. İyi sosyaller!

Bende almayı düşünüyorum hala kullanıyor musun hocam? Ya da ne kadar süreliğine kullandın memnun kaldın mı?

Evet hocam yazdığım tarihten yaklaşık bir hafta sonra falan aldım. 1 seneden biraz daha fazladır kullanıyorum yani. Memnun kaldım, hala da memnunum. Müzik dinlemesini çok seviyorum, basları da yeterli. Çok güzel özelliğinden biri de sesi iyi kesiyor, kulak padleri hacimli. Hatta 2-3 hafta önce ılık suda elimde yıkadım onları.

Ama sanırım Razer marka bir şeyler satın alırken insanın kabullenmesi gereken bir şey var; soyuluyorlar :D kulaklık yine birkaç aydır soyuluyor kafa bandının başlangıcından ancak 2 ay önce Razer Cynosa V2 Chroma klavye aldım. D harfi yok artık orası yuvarlak bir şekilde soyuldu ve 4 harf daha soyulacak gibi duruyorlar yavaştan şekilleri bozuldu.

Kulaklığa geri dönecek olursak hala memnunum ve soyulmasını dert etmiyorum mikrofonu ses kalitesi her şeyiyle kafi. Ses de kasılıyor oyunlarda falan, söyleyebileceğim tek eksisi dediğim gibi yaklaşık 8-9 ay sonra soyulmaya başladı. Ha bir de mikrofondaki pop-filter yırtıldı nasıl olduysa :D ama o ufak bir şeydir herhalde, alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı