Blackshark V2 X alınır mı?

Merhaba

Ben geçen gün sipariş verdim de acaba oyun dışında müzik ve film gibi aktivitelerde ses kalitesi nasıl? Yazılımları ile ayarlanabiliyor mu ayrı ayrı? Bir de sanal 7.1 biraz bozuyor diyorlar. Sence bi eksisi var mı?
Oyun kulaklıklarında müzik veya filmlerde kaliteli ses beklemeyin alt frekanslar kısık olduğundan bir müzik kulaklıklara göre oldukça geridedir. Müzik için gayet yeterli gelebilir veya iyi olabilir ama filmlerde pek kaliteli olmaz.
Blackshark V2 modeli var bende müzikte iyi fakat bazı arkaplanda çalan sesler kısık olabiliyor onu da USB'den gelen yazılımla biraz arttırabiliyorsun. V2X'te ise sanırım farklı bir sürüm veriyorlar yazılım kısmında.

Oyun kulaklıklarında müzik veya filmlerde kaliteli ses beklemeyin alt frekanslar kısık olduğundan bir müzik kulaklıklara göre oldukça geridedir. Müzik için gayet yeterli gelebilir veya iyi olabilir ama filmlerde pek kaliteli olmaz.
Blackshark V2 modeli var bende müzikte iyi fakat bazı arkaplanda çalan sesler kısık olabiliyor onu da USB'den gelen yazılımla biraz arttırabiliyorsun. V2X'te ise sanırım farklı bir sürüm veriyorlar yazılım kısmında.
İzlediğim videolarda ben de gördüm
V2 X için sadece sanal çevrelsel ses için kod veriyorlar ve yazılımındaki tek ayar surround sesi etkinleştirip etkinleştirmemek. Ama V2 deki gibi ekolayzır menüsü var mı bilmiyorum.

İzlediğim videolarda ben de gördüm

V2 X için sadece sanal çevrelsel ses için kod veriyorlar ve yazılımındaki tek ayar surround sesi etkinleştirip etkinleştirmemek. Ama V2 deki gibi ekolayzır menüsü var mı bilmiyorum.
Evet sadece 7.1 aç kapa özelliği var. Diğer ekolayzır, mikrofon, diğer ayarlar filan maalesef yok. Ancak THX yazılımını deneme sürümünü deneyebiliyorsun. USB modelindeki bazı ayarlar mevcut onda satın almak isterseniz verilen kodla beraber 10 dolar oluyor normalde 20 dolar. Denersiniz.

Dün satın aldım. Dün akşam deneme fırsatım oldu. Mikrofon kalitesi ses kalitesi olarak gayet yeterli olduğunu söyleyebilirim. Fakat şöyle bir sorunu var. Genel 7.1 mikrofon sorunlarından olan sistem seslerinin karşıya gitmesi gibi problemi mevcut. Dün akşam uzun uğraşlar sonucu hallettim diyebilirim.

Dün satın aldım. Dün akşam deneme fırsatım oldu. Mikrofon kalitesi ses kalitesi olarak gayet yeterli olduğunu söyleyebilirim. Fakat şöyle bir sorunu var. Genel 7.1 mikrofon sorunlarından olan sistem seslerinin karşıya gitmesi gibi problemi mevcut. Dün akşam uzun uğraşlar sonucu hallettim diyebilirim.
Dostum nasıl yaptığını benimle de paylaşır mısın?

Kerem Merhaba,

Şöyle hallettim. Ses sürücülerini komple kaldırıp en son sürümü tekrar yüklemeni isteyeceğim. Ardından sorunum düzeldi.

Merhabalar,

Ürünü konu açtığım tarihlerde satın aldım, yaklaşık 3 aydır aktif kullanıyorum. Ürün yeterince ihtiyacımı karşılıyor, gerek ses kasması olsun gerek mikrofonu olsun bence jak ile verilecek en iyi performansa sahip. Daha öncesinde HS60 ve Arctis 1 kullandım. Bunun kadar iyi değillerdi, sadece biraz kulağımı sıkıyordu o da zamanla alıştı. Şu an için çok memnunum alacak arkadaşlara önerebilirim.
Telefonda oyun için kullanıma uygun mu? Eğer uygun değilse de telefonda PUBG Mobile için önerebileceğin kulaklık var mı? Razer Kraken X, SteelSeries Arctis 1ve Blackshark V 2X arasında kaldım da.

Son düzenleme:
Merhabalar,

Ürünü konu açtığım tarihlerde satın aldım, yaklaşık 3 aydır aktif kullanıyorum. Ürün yeterince ihtiyacımı karşılıyor, gerek ses kasması olsun gerek mikrofonu olsun bence jak ile verilecek en iyi performansa sahip. Daha öncesinde HS60 ve Arctis 1 kullandım. Bunun kadar iyi değillerdi, sadece biraz kulağımı sıkıyordu o da zamanla alıştı. Şu an için çok memnunum alacak arkadaşlara önerebilirim.
Telefonda deneme fırsatın oldu mu? besleyebiliyor mu?
Telfonda deneme fırsatın oldu mu? besleyebiliyor mu?
Pubg Mobile de yeterli düzeyde ses kasabilir miyim?

Aynı sorun bende de oldu kulaklığı aldıktan sonra yazılımı indirip verilen kodu girdim, uygulamada 3 tane seçenek vardı 1.si monitör sesi 2. Si Realtek cart curt 3.sü 7.1 hoparlör olarak geçiyordu. 3. Seçeneği seçip CS:GO oynadım kulaklığın sesi çok boğuk geliyor. O sorunu nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı