BlackShark V2 X alınır mı?

Yusufoi

Decapat
Daha fazla  
Şu anda 939 TL'miş bu fiyata daha iyi kulaklık var mıdır yoksa direkt alayım mı? Kullanan arkadaşlar varsa ses seviyesi nasıldır? Kulaklık rahat mıdır? Aldıktan sonra ne gibi ayarlar yapmak gerekiyor? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Şu anda 939 TL'miş bu fiyata daha iyi kulaklık var mıdır yoksa direkt alayım mı? Kullanan arkadaşlar varsa ses seviyesi nasıldır? Kulaklık rahat mıdır? Aldıktan sonra ne gibi ayarlar yapmak gerekiyor? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Bugün elime ulaştı. Gayet memnunum on numara kulaklık ama ses seviyesi çok yüksek değil haberin olsun.

Elimde vardı, aldıktan 1 ay sonra keşke mikrofonu çıksa dedim. Bozuldu şimdi ise SteelSeries Arctis 5 veya 7 almayı istiyorum.

Anladım peki bu ürünle gelen kod tek kullanımlık mı? Yani diyelim ki ben X bilgisayarında ürünün programını indirdim sonra başka bir bilgisayar ile girdiğimde bir sorun oluyor mu? Ona göre kararım netleşcek.
Onu bende anlamadım ama sanırsam tek kullanımlık değil ve uygulamanın çok bir yararını görmedim marifet kulaklığın kendisinde.

Anladım peki bu ürünle gelen kod tek kullanımlık mı? Yani diyelim ki ben X bilgisayarında ürünün programını indirdim sonra başka bir bilgisayar ile girdiğimde bir sorun oluyor mu? Ona göre kararım netleşcek.
Hocam kulaklığın yanındaki 7.1 uygulamalarını fazla kullanmanızı önermiyorum ben, Razer'in kendi 7.1i ses kalitesini çok düşürüyor. Onun yerine Steelseries GG'nin Sonar kısmını kullanmanızı öneririm, daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı