Blackshark V2X kulaklığın kablosunu yanlışlıkla çekmek sorun yaratır mı?

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim kulaklığım jack girişli kulaklığı kablosuna ya takılıyorum ya yanlışlıkla çekiyorum ayağım falan takılıyor bazen çekip zorluyor çok çok minik bir sallanma var gibi ama içim rahat etmedi, konu açmak istedim. Sizce bu sorun olur mu? Kulaklığım Black shark v2X kulaklığın üstündeki ses açmak ve kapamak için döndürülen şeyi döndürünce cızırtı yapıyor ve tam ortaya gelince diğer taraftan ses kesiliyor. Bu cızırtı ve ses kesilme sorunu kulaklıktandır diye tahmin ediyorum çünkü hem kulaklığın kablosunu çekip takılıyorum hem de kulaklık yere düştü birkaç kere sizce bu dediklerim PC'deki kulaklık girişinden mi ve takılmalarımdan dolayı çekmem sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cızırtılar jak girişinin oynamasından dolayı olabilir, ama düğmeyi çevirince cızırtı olması, ses kesilmesi vesaire.. Belki yere düşünce oldu, belki de kulaklıkta sorun var.

Bana da oldu bir kaç kez, fakat düğmesini falan çevirirken hiç öyle bir olay yaşamadım.

Cızırtılar jak girişinin oynamasından dolayı olabilir, ama düğmeyi çevirince cızırtı olması, ses kesilmesi vesaire. Belki yere düşünce oldu, belki de kulaklıkta sorun var.

Bana da oldu birkaç kez, fakat düğmesini falan çevirirken hiç öyle bir olay yaşamadım.

Hocam laptoptan denedim yine oluyor gibi ortaya getirince ses diğer taraftan kesilip geri gelmesi vs laptoptada oluyor kulaklıkla alakalı herhalde sizce başka bir sorun olur mu bu arada jack girişi çok çok minik oynuyor oynamıyor gibi bir şey ama içim rahat etmediği için konu açtım bir de ben bu kulaklığı nasıl garantiye göndereceğim faturası kayıp.

Aldığınız yeri tam hatırlayabilirseniz oraya gidin, telefon numarası falan isterler yüksek ihtimal. Sonra da belgeyi çıkartırsınız.
sağolun dediğim sorun laptoptada oldugundan bence girişlik bir sorun yok kulaklık alakalı

Aldığınız yeri tam hatırlayabilirseniz oraya gidin, telefon numarası falan isterler yüksek ihtimal. Sonra da belgeyi çıkartırsınız.
hocam bu arada şu 7.1 i siz aktif edebildinizmi ben aktif etmeye çalışıyoru msatın alma kanıtı istedi oraya fatura olmadıgından garanti belghesi kutu içeriklerini falan yollasam kabul ederlermi

sağolun dediğim sorun laptoptada oldugundan bence girişlik bir sorun yok kulaklık alakalı

hocam bu arada şu 7.1 i siz aktif edebildinizmi ben aktif etmeye çalışıyoru msatın alma kanıtı istedi oraya fatura olmadıgından garanti belghesi kutu içeriklerini falan yollasam kabul ederlermi
ben kayıt olurken belgeyi attım, direk kayıt oldum. sanırım herhangi bir onay sistemi yok.

Ayrıca, 7.1 Surround Sound kullanmıyorum ben, ses kasılmıyor onunla. Düzeltene kadar canım çıktı.

Normal olarak kullanıyorum, daha güzel.

ben kayıt olurken belgeyi attım, direk kayıt oldum. sanırım herhangi bir onay sistemi yok.

Ayrıca, 7.1 Surround Sound kullanmıyorum ben, ses kasılmıyor onunla. Düzeltene kadar canım çıktı.

anladım sağolun hocam yardımlarınız için

hocam sizde cihazınızı kayudederken adres isim soy isim gibi şeyler istedimi sizdende?

Geri
Yukarı