BlackShark v2X vs Gamepower Kai Titanium vs Cloud 2

Bütçe
2k
Yani bana kalırsa Razer tarafındayım öncedenden kullanmış oldduğum Razer Kraken 7.1 Chroma modelinin ses kalitesi çok güzeldi. 2K bütçeye bunlardan başka bildiğiniz model var mı?
benim bildiğim pek yok daha iyi bi model olarak daha iyileri zaten daha yüksek fiyatlı ben de razer taraftariyim ama bilemedim usb versiyonunun linki hangisiydi

Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA bunu buldum ben ama jacklı sanırım bu

usb girislisi stokta kalmamış

Son düzenleme:
Konuya tam hakim olan birisi varsa USB girişli ile 3.5m jak girişili olan kulaklık modelleri arasında ses farkı oluyor mu?
benim bildigim önceden usb girişlilere kendi ses kartı var tarzı bisey deniyodu ama tam bilmiyorum bi arastırayim

benim bildigim önceden usb girişlilere kendi ses kartı var tarzı bisey deniyodu ama tam bilmiyorum bi arastırayim
evet öyleymiş anladigim kadariyla sistemin yani ses kartı kotuyse usb olmasi daha iyi daha cok performans alirsin denmis ama zaten sistemin iyiyse jak sorun olmaz ben laptop kullanıyorum ama jaklı alsam sorun olmaz diye düşünüyorum

Hocam sizin attığınız indirimli olan linkteki ürün mağazalara özelmiş yaşadığım ilde maalesef İtopya mağazası yok anlık sevinmiştim. :)
onu farketmemişim bizim burada da yoktur sanırım

beylikdüzü ve bakirköyde varmış en yakin ama kulaklık icin oralara gidilir mi bilmiyorum aslinda yarin gezer gibi gidebilirim

beylikdüzü ve bakirköyde varmış en yakin ama kulaklık icin oralara gidilir mi bilmiyorum aslinda yarin gezer gibi gidebilirim
yakınmış bana 👍

Onu fark etmemişim bizim burada da yoktur sanırım.

Beylikdüzü ve Bakırköy'de varmış en yakin ama kulaklık icin oralara gidilir mi bilmiyorum aslinda yarin gezer gibi gidebilirim.

Yakınmış bana 👍

Hocam şöyle bir ürün buldum
Acaba BlackShark v2X'ten iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı