BLADE-1660 sistem nasıldır?

123Baezsa321

Femtopat
Merhabalar, zaten direkt başlıkta konumu belirttim. BLADE-1660 hazır kasası BLADE-1660 / INTEL i5-10400F / ASUS PHOENIX GTX 1660 OC 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR, bu kasayı başka açtığım konudan önerilmişti. Bende şimdi kasanın detaylarını inmek istedim. Kasa güzel; şekli, içindeki parçalar falan. Ama şöyle bir sıkıntı var: Bu kasa ısı yapar mı? SSD sayısı az mı? HDD lazım mı? Bunları merak ediyorum. Ben de buraya danışmak istedim.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Kasanın içindekiler gayet güzel parçalar. SSD kullan HDD'ye gerek yok. Eğer depolama sıkıntısı çekersen yine SSD kullanmanı tavsiye ederim takviye yapabilirsin ileride. Kasanın hava akışına pek güvenemedim. Önü tamamen meş olan bir kasa almanı tavsiye ederim. Bunda sadece sol tarafında ince bir sütün halinde meş var bence yeterli değil. Isınma problemi yaşayacağını düşünüyorum.

Ekran kartı tek fanlı, yaz aylarında sıcaklık yapabilir. Kasanın hava akışı pek sağlam gibi durmuyor. Kasanın tek eksiği çabuk ısınması gibi duruyor.

Bizim zamanımızda 9.000 TL'ye 2060S sığıyordu. Stok durumu çok vahimmiş.
Phoenix kartı ve hava akışı konusunda yeterliliği güven vermeyen bir kasa var. Isınma sorunu çekmen olası.
En mantıklı yol "gene" stok beklemek.

Senin zamanın benim zamanım yok RTX 2060 2019'un sonlarına doğru çıktı.
Bu forumda olup o zamanlar doğmamış bir insan tanımıyorum bu zaman kavramlarını yanlış kullanmayın.

Geri
Yukarı