BLADE-3500X / R5 3500X vs Prime 2758 | R5 1600 sistem

Phoenix modeller genelde aşırı ısınmasından şüphelenildiği için satılmıyor fakat biraz araştırma yapan kişiler alıcı olabilirler, çift fanlı modellere göz gezdiren insan sayısı Phoenix modellerine göre çok daha fazla. Şöyle de diyebiliriz, çift fanlı model için alıcı daha hızlı bulunurken tek fanlı model için alıcı bulunması daha uzun sürebilir.

İşlemcinin yeterli olduğunu düşünüyorum ben ince hesaptaki sistemi alayim PSU değiştirip.
Sizce 8 GB bir süreliğine idare edebilir mi?
Performans farki ne kadar olur sizce?

İşlemcinin yeterli olduğunu düşünüyorum ben ince hesaptaki sistemi alayim PSU değiştirip.
Sizce 8 GB bir süreliğine idare edebilir mi?
Performans farki ne kadar olur sizce?
Evet 8 GB ram ile şuanlık idare edebilirsiniz, tabii ki bu oynadığınız oyunlara göre değişiklik gösterecektir. Eğer ram miktarı bazı oyunlarda yetersiz gelirse drop sorunuyla karşılaşırsınız bunu da ayarları custom yani (orta-yüksek/düşük-orta) seviyelerine çekerek çözebilirsiniz.

Evet 8 GB RAM ile şu anlık idare edebilirsiniz, tabii ki bu oynadığınız oyunlara göre değişiklik gösterecektir. Eğer RAM miktarı bazı oyunlarda yetersiz gelirse drop sorunuyla karşılaşırsınız bunu da ayarları Custom yani (orta-yüksek/düşük-orta) seviyelerine çekerek çözebilirsiniz.

Teşekkürler sağ olun.
İyi günler dilerim

Geri
Yukarı