BLADE-550 alınır mı?

• Konuyu başlatan vRos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 1B
Maksimum 4000 TL'lik bir sistem lazım. Bana kopyalama veya gönderme hızı gerekli değil PC ve oyunları hızlı açması yeterli. Ve 3 4 sene kullansam yeter SSD. İşlemcide o kadar götürür herhalde?
Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. Sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem tekrardan.
Maksimum 4000 TL'lik bir sistem lazım. Bana kopyalama veya gönderme hızı gerekli değil PC ve oyunları hızlı açması yeterli. Ve 3 4 sene kullansam yeter SSD. İşlemcide o kadar götürür herhalde?
Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. Sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem
4080 TL ye çıkabilir misin?

Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. Sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem tekrardan.

Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. Sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem

4080 TL ye çıkabilir misin?
Evet
Maks 4100 oda kargo ücretsiz falan olacak.
Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem tekrardan.

Önemli olan hız değil. Sistem sürekli takılıyor, kilitleniyor, mavi ekran veriyor vs. sürekli sorun çıkartıyor. Tavsiye etmem.

4080 TL'ye çıkabilir misin?

Şu sistem gayet iyi benim için ileride işlemci ve ekran kartı değiştirdim. Kargo kapıda ödeme falan 4120TL ediyor sizce iyi mi?

Son düzenleme:
O fiyata 750 Ti mi? Cidden mi :d GTX 1650'li sistem alınıyordu 4kya. Bekle az çok mu acelen var? Düşer belki fiyatlar.

Hocam vallahi geçen 3500e bekledim güzel sistem vardı ama 3800 olup stok bitti ve siyasi olaylar var biliyor musunuz bilmiyorum bence şu an tam zamanı eğer almassam fiyatlar acayip uçucak maksimum 4100 öneriyorsanız şimdi önerin.

Hocam vallahi geçen 3500e bekledim güzel sistem vardı ama 3800 olup stok bitti ve siyasi olaylar var biliyor musunuz bilmiyorum bence şu an tam zamanı eğer almassam fiyatlar acayipucucak maksimum 4100 öneriyorsanız şimdi önerin.

Reis o fiyata da öneresimiz gelmiyor o kartları yani 750 Ti nedir? Minecraftmı oynayacaksınız?
2.el bakabilirsiniz belki GTX 1650'li falan. 1650'ye bile çöp diyorlar 1650S alın diyorlar ama siz 750'Ti'den bahsediyorsunuz. İşinize yarıyorsa alın tabii ama önerebilecek bir sistem bilmiyorum ben şu an da fiyatlar çok değişmiş. Önceden hep GG2 önerirdim SSD değiştirilip ama oda uçmuş gitmiş anlamadım ben bu olayı.

Şunu alın bari en mantıklısı bu bana göre. Ekran kartı üzmez en azıdan.

Reis o fiyata da öneresimiz gelmiyor o kartları yani 750 Ti nedir? Minecraftmı oynayacaksınız?
2.el bakabilirsiniz belki GTX 1650'li falan. 1650'ye bile çöp diyorlar 1650S alın diyorlar ama siz 750'Ti'den bahsediyorsunuz. İşinize yarıyorsa alın tabii ama önerebilecek bir sistem bilmiyorum ben şu an da fiyatlar çok değişmiş. Önceden hep GG2 önerirdim SSD değiştirilip ama oda uçmuş gitmiş anlamadım ben bu olayı.

Şunu alın bari en mantıklısı bu bana göre. Ekran kartı üzmez en azıdan.

Hocam diyorsunuz bende tamam diyorum ama anakart düşük ileride sistem değişikliği olursa değiştiremem + olarak da SSD kronik sorunlu diyorsunuz ve RAM 3000MHz anakart 2666MHz destekliyor yani ben şimdi benim dediğim sistemi alıp ileride işlemci ve ekran kartı değişikliği yapsam daha mantıklı olmaz mı?

Hocam diyorsunuz bende tamam diyorum ama anakart düşük ileride sistem değişikliği olursa değiştiremem + olarak da SSD kronik sorunlu diyorsunuz ve RAM 3000MHz anakart 2666MHz destekliyor yani ben şimdi benim dediğim sistemi alıp ileride işlemci ve ekran kartı değişikliği yapsam daha mantıklı olmaz mı?

Anakartı A320 S2H sanıyordum ben, onu da değiştirmişler sanırım.
Kendiniz toplasanız nasıl olur? İstediğiniz parçalarla. Hem 2. el de bulursanız az kullanılmış yine 4000TL de tutabilir daha az da. Eğer 2.el istemiyorsanız madem ileride değiştirceksiniz ekran kartını, şimdi değil ileride paranız olunca alın derim.

Anakartı A320 S2H sanıyordum ben, onu da değiştirmişler sanırım.
Kendiniz toplasanız nasıl olur? İstediğiniz parçalarla. Hem 2. el de bulursanız az kullanılmış yine 4000TL de tutabilir daha az da. Eğer 2.el istemiyorsanız madem ileride değiştirceksiniz ekran kartını, şimdi değil ileride paranız olunca alın derim.

Hocam ben alıp oynayayım ileride değiştiririm zaten şu an karta attım 3925 TL var varsa dizeceğiniz şimdiden diziniz bende bakıp beğenirsem öyle yaparız.

İstersen yeni bir konu da açabilirsin 4000TL PC önerisi diye. Şu an bu konuyu çok az kişi görüyor ve ben açıkçası toplama işinde çok da iyi değilim bildiklerimi aktardım sana. Çok daha iyi bilen kişiler var , yeni konu açmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı