BLADE-550 alınır mı?

• Konuyu başlatan vRos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 1B
Malasef PSU seçmedim iptal etmek para iadesi olur mu param maksimum buna yetti şu an için beni idare edebilir mi?

Hocam montaj seçimi 60 TL ekliyor ve ben seçmedim üstüne 80 TL kargo var 3935 TL vardı kartta dediğim gibi 4000 yatırdim 65 TL kesti karttan bende böyle aldım PC çalışır herhalde idare eder değil mi?
Çalışır niye çalışmasın. İdare eder ama ne yapacağınıza bağlı. Ne oynayacaksın?
Bizim dediğimiz olay ilerde parça yükseltirsen geçerli. Ekran kartını yükseltirsen daha güçlü bir güç kaynağı gerekir bu yüzden. 750Ti çoğu oyunu açıyor zaten sorun yok.

Çalışır niye çalışmasın. İdare eder ama ne yapacağınıza bağlı. Ne oynayacaksın?
Bizim dediğimiz olay ileride parça yükseltirsen geçerli. Ekran kartını yükseltirsen daha güçlü bir güç kaynağı gerekir bu yüzden. 750 Ti çoğu oyunu açıyor zaten sorun yok.

Çok teşekkür ediyorum CS:GO LoL GTA 5 Valorant BF 5 BF 1 BF 3 HOI4 EU4 gibi oyunlar oynayacağım zaten işlemci ve ekran kartı değişince fiyat tutar bayağı güç kaynağı alırım zaten ucuz kalır yanında tekrardan teşekkürler.

Çok teşekkür ediyorum CS:GO LoL GTA 5 Valorant BF 5 BF 1 BF 3 HOI4 EU4 gibi oyunlar oynayacağım zaten işlemci ve ekran kartı değişince fiyat tutar bayağı güç kaynağı alırım zaten ucuz kalır yanında tekrardan teşekkürler.

Rica ederim. Oyun testlerine YouTube'den bakabilirsin zaten. Witcher 3 baktım ben gayet oynanıyor.
CS LoL GTA çerez zaten :D

Geri
Yukarı