Blade-550 nasıldır?

Sistemi arkadaşım atmıştı sormam için. 3500 Max bütçesi var fakat onun için konu açmıştım sistem toplayıvermişti birisi. 3500TL Sistem Toplama - Technopat Sosyal Linki de burada. Ordaki sistem hakkında görüşleriniz varsa yazabilirsiniz teşekkür ederim.
Pizz3man hocamın topladığı sistem güzel. Bütçe 3000 civarı sandığımdan böyle bir kasa seçmiştim onun seçtiği kasa ve PSU daha iyi.

RAM olarak bu bakılabilir 3200 MHz kullanamayacaksınız sonuçta bir fark olmaz.

Edit: Sistemi 3500 TL olacak şekilde düzenledim öyle alabilirsiniz.

Pizz3man hocamın topladığı sistem güzel. Bütçe 3000 civarı sandığımdan böyle bir kasa seçmiştim onun seçtiği kasa ve PSU daha iyi.

RAM olarak bu bakılabilir 3200 MHz kullanamayacaksınız sonuçta bir fark olmaz.
Gerçekten çok teşekkürler. Arkadaşıma iletiyorum. Elinde onun gt740lı bir sistem var. Onu satabilirse bütçesi artacak. Satamazsa artık sizlerin önerdiği sistemler gerçekten çok iyi. Onlardan alır artık.

Gerçekten çok teşekkürler. Arkadaşıma iletiyorum. Elinde onun gt740lı bir sistem var. Onu satabilirse bütçesi artacak. Satamazsa artık sizlerin önerdiği sistemler gerçekten çok iyi. Onlardan alır artık.
Sistemi düzenledim ona bakın tekrardan öylece alabilir. Belki üstteki düzenlemeyi görmemiştir.

1000 TL civarı bir bütçe arttırımı olursa 1650S'li sistem toplarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı