Blade-5600 Sisteme Vento VG10F, FSP650 PSU güncellemesi yaptım, mantıklı mı?

Sgiyrant

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün Gaming.gen.TR sitesinden şu sistemi sipariş ettim;

İşlemciyi 5600X, anakartı B550M-K ve kasayı da Vento VG10F modeline çevirdim. Kasanın markası beni endişelendiriyor ancak içinde güç kaynağı olarak FSP650-51AAC modeli bulunuyor. Sizce FSP'nin bu modeli bu sistem için yeterli midir ve kalite açısından sıkıntı yaşar mıyım? En azından beni 2 - 3 ay boyunca götürür mü? Siparişi iptal bile edebilirim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

İşlemciyi 5600X, anakartı B500M-K ve kasayı da Vento VG10F modeline çevirdim. Kasanın markası beni endişelendiriyor ancak içinde güç kaynağı olarak FSP650-51AAC modeli bulunuyor. Sizce FSP'nin bu modeli bu sistem için yeterli midir ve kalite açısından sıkıntı yaşar mıyım? En azından beni 2 - 3 ay boyunca götürür mü? Siparişi iptal bile edebilirim. Cevaplarsanız çok sevinirim.
Hocam fsp çok iyi markadır sizi yıllarca götürür.

İşlemciyi 5600X, anakartı B500M-K ve kasayı da Vento VG10F modeline çevirdim. Kasanın markası beni endişelendiriyor ancak içinde güç kaynağı olarak FSP650-51aac modeli bulunuyor. Sizce FSP'nin bu modeli bu sistem için yeterli midir ve kalite açısından sıkıntı yaşar mıyım? En azından beni 2 - 3 ay boyunca götürür mü? Siparişi iptal bile edebilirim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Güzel hocam hayırlı olsun.

Geri
Yukarı