BLADE-5600XT sistem alınır mı?

Şu hahaha atan çok bilmiş arkadaşlar neden attığını açıklayabilir mi? VRM konusunda en dipte olan ve soğutması olmayan bir anakartı nasıl savunacaklar merak ettim. ASUS diye 700TL verilmez.

Şu hahaha atan çok bilmiş arkadaşlar neden attığını açıklayabilir mi? VRM konusunda en dipte olan ve soğutması olmayan bir anakartı nasıl savunacaklar merak ettim. ASUS diye 700TL verilmez.
Anlamıyorsun galiba. Hazır sistem ve özelleştirme yok. Anakartta dediğin kadar kötü bir anakart değil. Sırf anakart B450M-K olduğu için sistemi alınmaz kılmıyor sistem gayet alınabilir çünkü diğer parçalar ciddi anlamda kaliteli seçilmiş. Tek tek toplamaya kalksan daha pahalıya mal olur.

Şu hahaha atan çok bilmiş arkadaşlar neden attığını açıklayabilir mi? VRM konusunda en dipte olan ve soğutması olmayan bir anakartı nasıl savunacaklar merak ettim. ASUS diye 700TL verilmez

Şu hahaha atan çok bilmiş arkadaşlar neden attığını açıklayabilir mi? VRM konusunda en dipte olan ve soğutması olmayan bir anakartı nasıl savunacaklar merak ettim. ASUS diye 700TL ve
7500 tlye sen daha iyisini topla onu değerlendirelim iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı