Ultima 2060 mı? Blade 5600XT mi?

5600XT kullanıyorum 1 defa bile problem yaşamadım. Neden herkes problemli diyor anlamıştı değilim. 5600XT'li modeli öneririm.
Hocam ben de eski kartım RX 5700 ile hiç problem yaşamadım. Fakat biz problem yaşamadık diye problem yok demek olmuyor. Her gün en az 5 kişi AMD kartla sorun yaşadığı için konu açıyor.

Hocam hangisini almaya karar verdiniz?Ya da hangisini aldıysanız memnun musunuz
Henüz satın almadım Aquarius 7A | Game Garaj bu ürünü almayı düşünüyordum. Bu ürünler aklımdan çıkmıştı. Ama şu an Ultima 2060 gözüme çok hoş geldi, alabilirim. Hem şu an almak istediğimden 1000TL daha ucuz anladığım kadarıyla aralarında ahım şahım da bir fark yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

Henüz satın almadım Aquarius 7A | Game Garaj bu ürünü almayı düşünüyordum. Bu ürünler aklımdan çıkmıştı. Ama şu an Ultima 2060 gözüme çok hoş geldi, alabilirim. Hem şu an almak istediğimden 1000TL daha ucuz anladığım kadarıyla aralarında ahım şahım da bir fark yok. Siz ne düşünüyorsunuz?
Evet çok bir fark yok ama fiyat farkı gerçekten var ekran kartları arasında.Ama sistemlerde kullanılan işlemciler beni biraz şaşırttı ama sanırım rtx den yana kullanacağım fikrimi.

Geri
Yukarı