Blanka tarzı saç nasıl yapılır?

228522

Kilopat
Makaleler
4
@228522 Yan kısımlar aynı seviyeye gelene kadar üstleri kısaltabilirsiniz ama bu süreçte kötü bir görüntü elde edeceksiniz büyük ihtimal, buna dayanırım derseniz diğer türlüden (hepsini yanlar kadar kısaltmaktan) daha hızlı uzar saçlarınız.

İstersen böyle bir model de var yani saçlarını uzatırsın yanlar yine böyle kazılı kalır. Hatta bu zamanlarda çoğu erkek bu şekilde yapıyor, kişiden kişiye değişir. Nasıl duracağını tahmin edemiyorum ama saçlarınızı bağlamanız gerekir yani bu şekilde yanlar kısa olacaksa.
Hocam saçlarımı Blanka gibi yapmak istiyorum, zaten fark etmişsinizdir saç tipimiz epey benziyor. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim? Blanka:
1675625835165.png

Çok uzun bir saç modeli değil. Gördüğüm kadarıyla tüm saçlar eşit oranda uzamış. Belki önler biraz daha kısa olabilir. Onu saçınız uzadıkça anlarsınız zaten. Saçlarınızı aynı oranda uzatmanız yeterli olur, daha fazla uzayan yerleri de kısaltırsınız. Saç yapınız buna uygun duruyor.

Kendi saçım düz olduğu için bu tür saçta bir tecrübem yok. Fakat çok uzun sürmez bu kadar uzaması diye düşünüyorum.

Çok uzun bir saç modeli değil. Gördüğüm kadarıyla tüm saçlar eşit oranda uzamış. Belki önler biraz daha kısa olabilir. Onu saçınız uzadıkça anlarsınız zaten. Saçlarınızı aynı oranda uzatmanız yeterli olur, daha fazla uzayan yerleri de kısaltırsınız. Saç yapınız buna uygun duruyor.

Kendi saçım düz olduğu için bu tür saçta bir tecrübem yok. Fakat çok uzun sürmez bu kadar uzaması diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim hocam, ilkten dediğinizi deneyeceğim, olmazsa sıfırlarım daha vaktimiz var :D. Bu saç tipinin en ilginç yanı ise saçımı çektiğimde neredeyse ağzıma geliyor iken bıraktığımda kaşlarıma gerilemesi. Gerçekten çok yardımcı oldunuz, minnettarım.

Geri
Yukarı