Blazer siyah ceket nasıl kombinlenir?

Hedge

Picopat
Daha fazla  
Beyaz spor ayakkabı, baskısız Slim fit tişört ya da v yaka tişört üstüne de ceketi giymeyi düşünüyorum. Ama takıldığım nokta şu pantolon niyetine ne giymeliyim bu kombine en uygun hangisi olur? Keten, yün, kumaş, kot vb. bir tane almam gerekiyor hangisinin daha iyi durabileceğini düşünerekten yorum yaparsanız sevinirim. Aklımda keten var olur mu tam böyle doğru kombin istiyorum asıl ne ile giyilir?

hafif bol kumas pantolon altına spor değil sneaker içine düz renk yine abartı bol olmayan bir t-shirt. Ama slim fit değil. PB de vardı bahsettiğim tarzda t-shirt. Ve klasik saat.

hafif bol kumas pantolon altına spor değil sneaker içine düz renk yine abartı bol olmayan bir t-shirt. Ama slim fit değil. PB de vardı bahsettiğim tarzda t-shirt. Ve klasik saat.
Peki kumaş pantolon paça uzun olmaması lazım değil mi? Ayakkabı için herhangi bir öneride bulunur musunuz?

Baggy bir jean kadar uzun olmaması gerek tabi ama ben bileğin görünmesini sevmiyorum. Ayakkabı için bütçe belirtirseniz öneride bulunabilirim.
Bu nasıl? Bütçe 1500 e kadar çıkabilirim.

Bu nasıl? Bütçe 1500 e kadar çıkabilirim.
şu daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• 3DE1N_C4_B0POYE.07-2.jpg
    3DE1N_C4_B0POYE.07-2.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 20
  • images.jpeg
    images.jpeg
    15,6 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı