Çözüldü Blazing Sails oyuncu sayısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, 2 gün sonra bahar indiriminde arkadaşlarla Blazing Sails almayı planlıyoruz, fakat oyuncu sayısının düşük olduğunu yazan yerler gördüm. Bilen var mı, oynayan sayısı gerçekten az mı?

Çözüm
Günlük oyuncu sayısı 200'ü geçmiyor.
Screenshot_20210418-152919.png
Oyuncu sayısı az denebilir. Sunucularda biraz sıkıntı var, oyun ararken zorlanıyordum. Oyuna güncellemeler sık sık geliyor yani yenilikler bolca var. 2 gün sonra demişsiniz de, Bahar İndirimi Mayıs'ta olmuyor mu?

Hocam Sea Of Thieves var. Battle royale tarzında o da sanırım. İndirimde 30-35 lira oluyor.
İlk ona baktık da, maalesef ki sistemlerimiz yetmiyor yoksa direkt onu alırdık. Hatta Sea Of Thieves GeForce Now'da var mı diye de konu açmıştım, yokmuş.
The Forest 12,80 TL ona bakabilirsiniz.
Aylar önce bitirdik onu da hocam, yine de sağolun.

Hocam Blazing Sails gibi bir oyun arıyorsan kesinlikle Sea of Thieves almalısın. Takım arkadaşlarınla falan efsane oluyor. Grafikler için çok iyi bir karta da gerek yok. Oyun optimizasyonu çok iyi çok tatlı hoş bir oyun.
İlk ona baktık da, maalesef ki sistemlerimiz yetmiyor yoksa direkt onu alırdık. Hatta Sea Of Thieves GeForce Now'da var mı diye de konu açmıştım, yokmuş.

Aylar önce bitirdik onu da hocam, yine de sağolun.
hocam the forest için şey yapabilirsiniz hikaye için değilde sadece eğlenmek ve gelişmek için bir sürü yapılar veya her alet toplama girişimi felan öylede oynanabilir
Ben de Sea of Thieves var ama arkadaş yok maalesef olsa ne güzel oynardım.

Hocam Blazing Sails gibi bir oyun arıyorsan kesinlikle Sea of Thieves almalısın. Takım arkadaşlarınla falan efsane oluyor. Grafikler için çok iyi bir karta da gerek yok. Oyun optimizasyonu çok iyi çok tatlı hoş bir oyun.

hocam the forest için şey yapabilirsiniz hikaye için değilde sadece eğlenmek ve gelişmek için bir sürü yapılar veya her alet toplama girişimi felan öylede oynanabilir
Ben de Sea of Thieves var ama arkadaş yok maalesef olsa ne güzel oynardım.
Maalesef bende R7 240, iki arkadaşım da HD Graphics var. Diğerleri de biz oynayamadığımız için almıyorlar.

Forest'ı da eğlencesine denedik ama sarmadı maalesef. Yine de sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı