Blazing Sails vs Sea of Thieves

Sea Of Thives sadece battle royale değil bir çok farklı oynanışa sahip. Sunucularda isterseniz korsan gibi takılın isterseniz etliye sütlüye karışmadan görevlerinizi yapıp para kasın. İster reaper flag çekip athena kasan garibanları kovalayın yada milletin gemisine pusup tam lootu satacaken gemiyi havaya uçurup lootları çalın. Bu da mı yetmedi? Oyunun bir sürü hikaye görevleri var sırayla yaparsınız. Canınız sıkılırsa arena modunda (Battle Royale kısmı) İnsanlarla pvp atıp kapışın. Benim gözümde Blazin Sails SOT`un tırnağı olamaz.

Sea of Thieves sadece Battle Royale değil birçok farklı oynanışa sahip. Sunucularda isterseniz korsan gibi takılın isterseniz etliye sütlüye karışmadan görevlerinizi yapıp para kasın. İster reaper flag çekip athena kasan garibanları kovalayın ya da milletin ge misine pusup tam lootu satacaken gemiyi havaya uçurup lootları çalın. Bu da mı yetmedi? Oyunun bir sürü hikaye görevleri var sırayla yaparsınız. Canınız sıkılırsa arena modunda (Battle Royale kısmı) İnsanlarla PvP atıp kapışın. Benim gözümde Blazin Sails SoT'un tırnağı olamaz.

O zaman bunu alacağım indirimde olduğu için almayı düşünmüştüm ama SoT daha iyiymiş

O zaman bunu alacağım indirimde olduğu için almayı düşünmüştüm ama SoT daha iyiymiş
Blazing sails sadece battle royale mantığında bildiğim kadarıyla. SOT ise grafiklerden tut mekaniklere her anlamda daha iyi ve sadece battle royale değil normal sunucularda da yapacak bir ton aktivite var. Dediğim gibi istersen sadece balık tut ve sat o bile zevkli. Oyunda 1500 saatim var ve daha yeni sıkıldım oynamaktan. Fakat arkadaşlarla beraber arada hala oynarım. Zaten sürekli güncelleme alıyor her girdiğimi yeni şeyler oluyor.

Geri
Yukarı