Blazing Sails'i iade etmeli miyim?

417643

Decapat
Arkadaşlar Steam'den 44 TL'ye Blazing Sails aldım ama oynayacak arkadaşım olmadığı için sıkıldım bende iade ettim Ranch Simulator alacaktım ama parası yarın geliyor Steam cüzdanına. Sizce oyunu geri alayim mi yoksa dolar kuruyla başka bir oyun mu alayım?

Arkadaşlar Steam'den 44 TL'ye Blazing Sails aldım ama oynayacak arkadaşım olmadığı için sıkıldım bende iade ettim ranch Simulator alacaktım ama parası yarın geliyor Steam cüzdanına. Sizce oyunu geri alayim mi yoksa dolar kuruyla başka bir oyun mu alayım?

Dolar kuruyla yeni bir oyun almak zor olur o fiyata bence oyunu geri çekin.

Kaç gündür Sea of thieves indirimini bekleyip duruyordum bunu alıp almamak konusunda hala kararsızım. Bu tür oynayan hiç arkadaşım da yok.

Sea of Thieves ve Blazing Sailg tarzı oyunlar genellikle arkadaşlarınızla çok daha eğlenceli bir hâl alıyor, Ranch Simulator'de aynı şekilde. Ayrıca Blazing Sails daha geçen günlerde Epic Games üzerinden ücretsiz dağıtıldı, belki almış olabilirsiniz.

Paranızı tek başınıza, daha rahat oynayabileceğiniz oyunlara yatırabilir veya yine Blazing Sails veya Sea of Thieves alarak, ilgili Discord sunucularından kendinize oyun arkadaşları edinebilirsiniz.

Arkadaşlar Steam'den 44 TL'ye Blazing Sails aldım ama oynayacak arkadaşım olmadığı için sıkıldım bende iade ettim Ranch Simulator alacaktım ama parası yarın geliyor Steam cüzdanına. Sizce oyunu geri alayim mi yoksa dolar kuruyla başka bir oyun mu alayım?

Bence Blazing Sails kalsın çünkü Dolar'a geçince almak isterseniz vereceğiniz miktar en az 4 ila 7 kat arasında artacak. Normal fiyatları çok daha yüksek.

MENA-USD fiyatlarının CIS - USD bölgesine yakın olacağını düşünenler var, eğer öyle olursa indirim dönemlerinde bu oyunun fiyatı 5.94 Dolar (170 TL) olacak.

ABD'de ise indirim dönemi fiyatı 10.49 Dolar (301 TL).

Online oynayabilirsiniz başkalarıyla ya da buradan arkadaş bulup oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı