Bleeding Edge Alpha Önerisi

Ali Murat Ercan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V20.5.6 -
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
1TB PCIe M.2 2280 3.0 x4
Selam arkadaşlar. Ninja Theory'nin yeni oyunu Bleeding Edge 27 Haziran'da Teknik Alfa dönemine başlıyor. Ben başvurumu yaptım bile. Oyun harika gözüküyor. Katılmanızı tavsiye ederim. Hem katılan olursa beraber oynayabiliriz. Tabii kabul edilirsek. Her hafta birilerini davet edeceklerini söylüyorlar. Daha önce bir Alfa deneyimim olduğundan kabul edilmeyi bekliyorum.

1cc62158-cb59-4dd7-bf9c-81bce2b1eef3.jpg

Oyun hakkında konuşmak gerekirse, 4 vs 4 Yakın Dövüş kavga sistemine dayanıyor. Oyunda şuan 10 sınıf bulunuyor, 2 tane sınıf daha eklenecek yakın dönemde. Her sınıfın farklı özellikleri var. Kısaca anlatmak gerekirse:

1- Buttercup: Kilolu bu ablamız testereyle ortalığı deşen biri. Bir dövüşçüdür.
2- Daemon: Kendisi bir katil. Gizlenmeyi sever.
3- El Bastardo: Daha defansif bir dövüşçüdür bu abimiz. Çok dayanıklıdır.
4- Gizmo: Bu ablada silahlı bir katildir. Merak etmeyin o kadar uzaktan vuramaz. :)
5- Kulev: Kendisi takımına destek olmayı sever, rakibini asite boğar.
6- Maeve: Teyzemiz bir katil, ortadan kaybolup rakiplerini tuzağa düşürür.

Ve 4 karakter daha var. Tüm karakterleri biyografileri dahil oyunun resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Teknik Alfa'ya da kendi resmi sitesinden katılıyorsunuz. Bence deneyimlemek gerekir. Teknik Alfa'ya başvurunuzu yapın ve kabul edilmeyi bekleyin. Oyun eğlenceli gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı