Blender ile terk edilmiş temalı çalışma

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Blender ile yaptığım eski veya terk edilmiş koridor çalışmam.

eskikoridor.png

Öncelikle elinize sağlık. Blender ile temel şeyleri öğrenip kendimi biraz ilerletmek için ücretli/ücretsiz kaynak atar mısınız varsa?
Ben Blender'a yaklaşık 3 sene falan önce başlamıştım ilk zamanlar da modelleme uzmanı vardı tanıdığım ondan yardım alarak başladım daha sonra Youtube da 100'ün üzerinde ders videosu izlemişimdir. Kafamın deli gibi ağrıdığı zamanlar oluyordu. Ara verdim geri başladım derken benim 1.5 senem öğrenmekle geçti daha sonra öğrendiklerimi denedim falan derken işte buralara kadar geldik :d. Yani sabır ve azim işi yoksa 1 tane basit bir şey de tıkanırsın ertesi gün programı silersin.
Ayrıca bir hedef belirlemen gerekiyor Blender da bir çok farklı alan var.

Kaynağa gelirsek şunu izle diyemem çünkü ben başlangıç seviyesini 2 sene önce izledim. Ve %90 yabancı kanallardan izledim. Türkçe video çok nadir izlemişimdir. 90 yabancı video izlemişsem 10 tane falan Türkçe izlemişimdir. Son yıllarda eğer yapan yoksa köşelerde klavye tuşlarını gösteren ve alt yazısı olan kanallar üzerinden izlemeni öneririm. Eğer imkanın varsa ve gerçekten bu işte kendini geliştirmek istiyorsan ücretli de alabilirsin daha fazla imkan sağlayacaklarını düşünüyorum. Youtube üzerinde yabancıda aratsan her aradığını bulamıyorsun. Benim o yönden işte tanıdığım vardı genelde ondan yardım alırdım.

Gayet güzel olmuş elinize sağlık.
Backrooms havasi veriyor.
Resident Evil atmosferi var. Elinize sağlık.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 💀

Yeni konular

Geri
Yukarı