Terk edilmiş metal ev çalışması

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Yine Blender ile yaptığım eski bir metal ev çalışması. 💀

gecemetalev.png

Tebrik ederim gayet güzel, yalnız veranda aydınlatmasında lamba olarak farklı bir model tercih etseniz sanki daha estetik duracak. Güzel görünmesi açısından demiyorum, model çok köşeli. Modellemeden anlamam ancak gözüme çarptı nasıl anlatacağımı da bilemedim. Poligonal anlamda daha farklı bir model tercih etseniz sanki göze batmayacak gibi.

Sen çok güzel bir detaysın biliyorsun değil mi?
Teşekkür ederim. Beğendiysen ne mutlu. 💀
Tasarladığınız resimleri vs. Sosyal medya üzerinden paylaşıyorsanız adı nedir acaba incelemek isterim böyle güzel tasarım yapan türk ortaklarımı incelemek hoşuma gidiyor
1.5 sene önce bir oyun formunda oyunun modelleri üzerine tasarımlar yaparak kendimi geliştiriyordum sonra içeriği değiştirip kendi kafamdan özgün şekilde oluşturduğum tasarımları modellemeye başladım onları da burada paylaşıyorum. Yaptığım bazı tasarımları da topluca Linkedln'de arşivliyorum.

Tebrik ederim gayet güzel, yalnız veranda aydınlatmasında lamba olarak farklı bir model tercih etseniz sanki daha estetik duracak. Güzel görünmesi açısından demiyorum, model çok köşeli. Modellemeden anlamam ancak gözüme çarptı nasıl anlatacağımı da bilemedim. Poligonal anlamda daha farklı bir model tercih etseniz sanki göze batmayacak gibi.
Evet olabilir o lambanın grafik ayarları yükseltilebilir. Aslında lambanın parlamasını biraz yüksek tutmuşum o yüzdende öyle görünüyor olabilir. Normal de 2 farklı ışıklandırma yapmıştım diğeri küçük ve açık turuncu ışıklandırma idi ama biraz daha eski havasını versin diye bunu tercih ettim :d.

Son düzenleme:
Fotoğrafçı olarak bakıyorum. Muazzam. Bir mağaranın içine kurulmuş, tekin olmayan, ama aynı zamanda da güven veren bir havası var. Çok hoşuma gitti. Olumlu bir eleştiriyi kabul edersen şunu söylemek isterim;

Ay'a biraz daha parlaklık verirsen biraz daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin gibime geliyor. Düşük parlaklık ile biraz fazla netleşmiş gibi duruyor ve tezatlık oluşturuyor genel sahne ile.

Bunun dışında harika. Eline sağlık!

Geri
Yukarı