Blender3D ile doğa çalışması

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Blender programı ile yaptığım doğa çalışması.

ormangöl.png

ormantekne.png

Kış çalışması.

ormankış1.png

Hocam bu aralar ben de Blender'a merak sardım da önerebileceğiniz bir kaynak var mı? İngilizce Türkçe fark etmez.

Alttaki fotoğraf Erzurum'dan mı alıntı yoksa bana mı öyle geliyor?
Hayır değil :). Bir çalışma yapmıştım onun devamı.

Hocam bu aralar ben de Blender'a merak sardım da önerebileceğiniz bir kaynak var mı? İngilizce Türkçe fark etmez.
Başlangıç seviyesine ben 2019'un sonlarına doğru girmiştim o zamanlarda ben tanıdığım modelleme uzmanın dan yardım alarak ilerledim yani temeli öyle attım :d sonra baya bir sağdan soldan karışık ders videoları falan izlemiştim. Ama hiç birini kaydetmedim ve bende dosya halinde bir sürü ders videoları vardı Üniversite okuduğum için genelde indirip izliyordum hepsi eski bilgisayarım da gitti keşke forum da daha önce aktif olsaydım arayan baya var çünkü ve detaylı anlatımda gerçekten zor bulunuyor onları paylaşırdım.

Söyleyebileceğim sadece izlediğim videoların geneli yabancıydı ama Türkçe olarak Serdar Bayram diye birisi vardı Türkçe olarak tek onun videolarını izlemiştim haricinde Türkçe ders videosu izlediğimi hiç hatırlamıyorum ama ağırlık olarak yabancı ders videoları izliyordum.

Haricinde Blender topluluğu geniştir Discord, telegram, instagram ve forum dan yardım almışlığım hatta bazı sitelerde makale yazanlar var onları falan okumuşluğumda çoktur. Yani öğrenme düzeyine bağlı bu biraz piyasayı araştırman gerekiyor :d.

Son düzenleme:
Hayır değil :). Bir çalışma yapmıştım onun devamı.

Başlangıç seviyesine ben 2019'un sonlarına doğru girmiştim o zamanlarda ben tanıdığım modelleme uzmanından yardım alarak ilerledim yani temeli öyle attım :d sonra bayağı bir sağdan soldan karışık ders videoları falan izlemiştim. Ama hiçbirini kaydetmedim ve bende dosya halinde bir sürü ders videoları vardı Üniversite okuduğum için genelde indirip izliyordum hepsi eski bilgisayarım da gitti keşke forum da daha önce aktif olsaydım arayan bayağı var çünkü ve detaylı anlatımda gerçekten zor bulunuyor onları paylaşırdım.

Söyleyebileceğim sadece izlediğim videoların geneli yabancıydı ama Türkçe olarak Serdar Bayram diye birisi vardı Türkçe olarak tek onun videolarını izlemiştim haricinde Türkçe ders videosu izlediğimi hiç hatırlamıyorum ama ağırlık olarak yabancı ders videoları izliyordum.

Haricinde Blender topluluğu geniştir Discord, Telegram, Instagram ve forumdan yardım almışlığım hatta bazı sitelerde makale yazanlar var onları falan okumuşluğumda çoktur. Yani öğrenme düzeyine bağlı bu biraz piyasayı araştırman gerekiyor :d.

Teşekkür ediyorum hocam :) Araştıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı