Blic T60 alınır mı?

Ben bu ürünü aldım bugün elime ulaştı, Blic gönderiyorlar.
Üründen memnunum, uzun vadede ne kadar sağlam çıkar onu göreceğim ama genel olarak kalitesi fiyatına göre idare eder gibi geldi. İlk defa mekanik ve kompakt bir klavye kullandığım için alışması zor benim için, numpad olmaması yada F1-12 tuşlarının Fn ile geçiliyor olması aynı şekilde ok tuşlarıda Fn ile geçiş sağlanıyor ancak ben taşınılabilir bir şey aradığım için ve laptopun kendi klavyesine çok zarar vermemek için aldım o yüzden işimi görüyor. Rekabetçi oyunlarda F1-12 ve 0-9 tuşlarını aynı anda kullanman gerekiyorsa açıkçası tercih edilecek bir şey değil birde çok fazla kısayol mevcut normal klavyeye göre hem yazı yazarken zor oluyor o yüzden hemde oyun oynarken olabilir ama kendi yazılımı var ordan profil oluşturup sanırım tuşlara kendin bir şeyler atayabiliyorsun aynı şekilde klavye renginide özelleştiriyorsun. Ben birde kırmızı switch tercih ettim çok sesli olmaması için ama ona rağmen gürültülü geldi bana senin attığın link mavi switch çok daha sesli olur haberin olsun. Ha son olarak benim klavyede bazı tuşların yazısı hafiaften silik yorumlara baktım aldığım yerde başkalarında da aynı tuşlarda sorun var sanırım genel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı