Çözüldü Blic T60 RGB klavyenin renkleri ayarlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MutiElPablo

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Birkaç gün önce Trendyol'dan alışveriş yaptım. Vooka T60 aldım ama Blic marka gönderdiler. Kutusunda ve ürünün yorumlarında RGB olduğunu görüyordum. Klavye bugün elime geçti ve işsiz gibi bütün modlarını saydım, toplamda 18 renk modu var ama istediğim gibi renk seçemiyorum, kutusunda da RGB olduğunu belirtiyor. Bunun yazılımını indirdiğimde de bana USB takılı değil bildirimi düştü. Bunun bir çözümü var mıdır? Ona göre soğuk su içicem :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam geçmiş olsun iade yapabiliyorsanız iade yapın Rainbow göndermişler.
Ben buradan aldım burası RGB gönderiyor hocam.
Hocam size zahmet klavyenin fotoğrafını atar mısınız ışıkları yanık bir şekilde.
IMG_3806.jpeg
IMG_3807.jpeg

Çözüm

Hocam benim aldığım yerde RGB göndermiş birkaç kişiye. Yani yorumlarında fotoğraflar var bildiğim kadarıyla yani iade edip Amazon'dan almak lazım aslında.

Hocam benim aldığım yerde RGB göndermiş birkaç kişiye. Yani yorumlarında fotoğraflar var bildiğim kadarıyla yani iade edip Amazon'dan almak lazım aslında.

Resmen hindistana döndük hocam şansına bağlı klavye gönderiyorlar Amazon'dan alırsanız driver linkide atıyorlar diye biliyorum hocam.

Resmen hindistana döndük hocam şansına bağlı klavye gönderiyorlar Amazon'dan alırsanız driver linkide atıyorlar diye biliyorum hocam.

Ve hocam ekstra olarak blic marka almayın ziyoulang alın blicde 1 ay sonra tuşlar basmamaya başlıyor.

tamam hocam sağolun

Hocam buradan bugün sipariş verdim. RGB göndermeme ihtimalleri var mı? çünkü yine yorumlarda Rainbow gönderildi dediler. Eski klavye hala elimde onu da pazartesi iadeye göndereceğim. Kutusunda kılcal yırtık var sorun yaratır mı?

Son düzenleme:
Tamam hocam sağ olun.

Hocam buradan bugün sipariş verdim. RGB göndermeme ihtimalleri var mı? Çünkü yine yorumlarda Rainbow gönderildi dediler. Eski klavye hala elimde onu da pazartesi iadeye göndereceğim. Kutusunda kılcal yırtık var sorun yaratır mı?

Hocam 400 adet RGB stok varmış sarftech 2'den alanlara Rainbow gelmiş ben sarftechden aldım kutusunda yırtıkda sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

Hocam 400 adet RGB stok varmış sarftech 2'den alanlara Rainbow gelmiş ben sarftechden aldım kutusunda yırtıkda sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

Hocam vallahi ben senin attığın linkten aldım direkt. sarftech 2 filan ne oluyor bilmiyorum.

Hocam vallahi ben senin attığın linkten aldım direkt. Sarftech 2 filan ne oluyor bilmiyorum.

Ama satıcıya dor kısmından egb gönderir misiniz dedim tabii ki dedi :D

Hocam benim attığım linkten aldıysanız RGB gelecek o zaman hayırlı olsun hocam.

Eyvallah sağ olasın hocam.

Hocam benim attığım linkten aldıysanız RGB gelecek o zaman hayırlı olsun hocam.

Reis kusura bakma rahatsız ettim. Ürünün açıklamasında membran Switch türü yazıyor ama red Switch diye satılıyor sana zahmet Switch türüne bakabilir misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı