Bliss OS USB görmüyor

Ozzie.TMP

Centipat
Daha fazla  
Bliss OS sitesinden mevcut olan tüm sürümleri mevcut olan tüm farklı ayarlarla denememe rağmen 2 farklı bilgisayarda da boot menude bir türlü görmedi. 16 GB ve 4 GB ayrı flashlara çekmeme rağmen yine görmedi. Konu ile ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Balen etcher programı ile dosyayı USB'ye yazmayı deneyebilirsiniz eğer Rufus ile işe yaramadıysa. Ve anakartınız UEFI destekliyor mu? MBR ve UEFI de destekliyor sanırım OS ama deneyip görmeniz gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onu da denedim olmadı görmesini sağlayamadım hala bir türlü

Anakartınız demek istemiştim, klavye yazmak istediğim metni saçma sapan bir metne çevirmiş :) Phoenix OS deneyin isterseniz eğer uygun imaj bulursanız, eğer onda da olmaz ise sorun anakart ayarından veya imajdan kaynaklı olabilir.

Hocam boot olmuyor hiç bir flash ve hiç bir sistemde sizde imajla ilgili olabilir mi ? Boot edemiyorum
Kusura bakmayın, anca girebildim. Imaj ile ilgili olabilir, evet. Başka bir imaj edinmeye çalışın. USB'siz bazı kurulum seçenekleri mevcut. Internette çeşitli rehberler var. Isterseniz bakın, grub2win gibi bir yazılım ile. Ben bu şekilde android TV os kurmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı