Blitz App Trojan Virüsü

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Blitz'i uzun zamandır kullanıyordum. Bir uyarı almamıştım ancak bu sabah bilgisayarımı açtığımda Blitz'in tüm dosyalarına Kaspersky kırmızı alarm verdi. Sanırım bilgisayarımdan temizlendi. Blitz kullanıyorsanız kaldırmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blitz'i uzun zamandır kullanıyordum. Bir uyarı almamıştım ancak bu sabah bilgisayarımı açtığımda Blitz'in tüm dosyalarına Kaspersky kırmızı alarm verdi. Sanırım bilgisayarımdan temizlendi. Blitz kullanıyorsanız kaldırmanızı öneririm.
Hocam ben eski laptopta yüklemiştim,çok fena virüs bulaşmıştı.
Format atmak zorunda kaldım.

Blitz'in virüs olduğunu düşünmüyorum kardeşim çok uzun zamandır kullanıyor ve hiç virüs programı uyarı da vermedi.

Ben de Kaspersky'dan şimdi taradım hiçbir şey çıkmadı

Blitz uygulaması güvenilirdir fakat siz gidipte gezginler gibi yerlerden indirirseniz tabii ki virüs bulaşır.
Ne yazdığımı okumadın galiba? Resmi sitesinden indirdim.
Blitz uygulamasının dosya konumuna başka indirdiğiniz bir zararlı yazılım müdahale etmesin?
Sanmıyorum. Bilgisayarıma zarar verecek birşey yüklemedim. Zaten oldukça korumaya çalışıyorum. Muhtamelen yanlış alarm verdi ya da oyun dosyalarına erişim sağladığı için oldu.

Geri
Yukarı