Blitzwolf KB-3 için keycap önerisi

Bu büyük gibi bakın isterseniz, bu tarz gibiyse dediğiniz daha da bulurum.

Şu da var 14.8AU $ 45% OFF|XDA PBT Keycaps oyun için 132 tuşları japon Set boya alt bal süt mekanik klavye 61/68/87/104/108 tuşları Anne Pro 2 RK68| | - AliExpress

Son düzenleme:
Hocam klavyeyi almadıysanız indirim kodu var “BG5765a1” diye 400 küsur indirim yapıyor bir de Türkiye'ye direkt posta seçin daha hızlı gelmesi için.

Hocam klavyeyi almadıysanız indirim kodu var “BG5765a1” diye 400 küsur indirim yapıyor bir de Türkiye'ye direkt posta seçin daha hızlı gelmesi için.
Aldım hocam. Evet dediklerinizi yaptım zaten. Teşekkür ederim bilgilendirme için

Bu büyük gibi bakın isterseniz, bu tarz gibiyse dediğiniz daha da bulurum.

Şu da var 14.8AU $ 45% OFF|XDA PBT Keycaps oyun için 132 tuşları japon Set boya alt bal süt mekanik klavye 61/68/87/104/108 tuşları Anne Pro 2 RK68| | - AliExpress

Bu arada hocam teşekkür ederim önerileriniz için. Ben 2. el hk gaming retro keycaps aldım.
Fotoğraftakini.

image.png

Bu arada hocam teşekkür ederim önerileriniz için. Ben 2. el hk Gaming retro keycaps aldım.
Fotoğraftakini.

Eki Görüntüle 1730909

Hocam çok güzel olmuş bu arada 1-2 hafta kullandıktan sonra incelemesini yapabilir misiniz? Bu klavyle TH80 Pro arasında kalmıştım sanırım bu daha uygun olduğu için bunu almayı düşünüyorum.

Hocam çok güzel olmuş bu arada 1-2 hafta kullandıktan sonra incelemesini yapabilir misiniz? Bu klavyle TH80 Pro arasında kalmıştım sanırım bu daha uygun olduğu için bunu almayı düşünüyorum.
Hocam daha klavye elime ulaşmadı. Bu referans hali yani klavye böyle gözükecek. Keycapsler yarın gelecek fakat klavye yurt dışından geleceği için 1 haftası falan kaldı. Geldiği zaman kullandıktan sonra incelemesini yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı