Blizzard Birden Fazla Mobil Oyun Geliştiriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Blizzard Birden Fazla Mobil Oyun Geliştiriyor
Blizzard, Diablo Immortal dışında farklı mobil oyunlar üzerinde de çalıştıklarını duyurdu. Diablo Immortal, geçtiğimiz Cuma günü Blizzcon’un açılış töreninde duyurulmuş ve çok büyük tepki toplamıştı. Bunun olası sebeplerini okumak için haberimize göz atabilirsiniz. Blizzcon katılımcıları Diablo Immortal’ı mobil oyun olduğu için değil, daha çok şirketin yanlış bir şekilde heyecan yaratması ve Blizzcon’da yer verilen tek […]

Devamı: Blizzard Birden Fazla Mobil Oyun Geliştiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

kırmızılı.jpg

Haklıymış, hafife almışız. :) Mobil oyun sektörüne hiç iyi bakmıyorum. Böyle bir firmanın da bu sularda gezinmesi hoşuma gitmiyor. Oyun sektöründen güzel haber alamıyoruz artık. Mikro ödemeler, bol reklamlı mobil oyunlar ve benzeri tuhaflıklar oluyor son zamanlarda. Şirket çıkarlarının korunmasına karşı değilim ama oyuncu kitlesinin bu kadar arka plana atılmasını da hoş karşılamıyorum.

Blizzard aynı oyunları PC'de ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyor üstüne böyle bir durum bana saçma geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı