Blizzard Call of Duty MW Rusya üzerinden satın almak

Kingtom

Decapat
Merhaba hocam benim bir sorum olacaktı, Blizzard.net'e Rusya bölgesinden kayıt olduğumuzda Modern Warfare'i 2000 ruble yani 180 TL gibi bir ücretle alabiliceğimizi öğrendim. Ben Warzone oynuyorum 155 levelim Battle Pass'i de fulledim ama Modern Warfare'i ucuza getirmek istiyorum ama hesabımdan da olmak istemiyorum, ben bu MW'yi Rusya üzerinden bir hesaptan kendi hesabıma hediye olarak yollayabilir miyim? Bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım şu an hiçbir sıkıntı yok fakat anlamadığım nokta şu ben Warzone için zaten 96 GB indirdim tekrar 96 GB indiriyor çözemedim.

Bende kredi kartında yeterli miktar yok diyor sebebi neden touch VPN kullanıyorum.

Kredi kartınız Online işleme veya yurtdışı işlemlere açık mı? İçinde olan paradan fazlasını koyun kullandığınız banka komisyon alıyor olabilir veya farklı bir kurdan hesaplıyor olabilir.

reis kredi kartına para koyulmuyo banka kartı deyil bide yurt dısına acık işlem yapılmadı ama benden 1.00 ruble cekti buda 0, 97 kurustu
baska vpn denmi yapsam

Bahsettiğim para olayını ben açıklayamamışım kusura bakmayın touch VPN kullanarak yaptım ben Chrome eklentisi.

reis dediklerinin aynısını yaptım oyuna girerken telefon numarası istedi onu nasıl yapıcam ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…