Blizzard Hesap Kapatmada Kimlik Fotoğrafı İstemesi

BerkayT166

Hectopat
Daha fazla  
Blizzard hesabımı kapatmak istiyorum ve bununla iligili bir ticket attım. Benden bazı bilgiler istediler, bunlardan biri de kimlik fotoğrafıydı. Ben de verdim ama bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olacağını sanmam. Sonuçta tanındık ismi duyulmuş bir oyun firması. Kötü emeller için kullanmazlar.

@BerkayT166 o bilgileri isteyen kişinin Blizzard'tan olduğuna emin misiniz? Alt tarafı bir oyun hesabı, kapatırken ne diye fotoğraf istesinler ki?

Dijital ortamlarda sadece kamu kurumlarına bilgilerinizi verin derim ve bazı adı bilinen site ve bankalara. Etraf dolandırıcı kaynıyor, bilirsiniz.

Bundan seneler önce hacklenen hesabım için kimlik fotokopimi göndermiştim hiç bir sıkıntı yok içiniz rahat olsun blizzard bu çiftlik bank değil :)

Blizzard Hesap işlemleri konusunda aşırı titiz çalışıyor. İstedikleri şeylerin gayet normal olduğunu söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı