Blizzard, Overwatch 2 ile Başlayarak Oyunlarını Steam’e Getiriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Overwatch 2 Steam

Blizzard Entertainment önemli bir değişiklik yaparak bazı oyunlarının PC sürümlerini Steam hizmetine eklemeye başlayacağını duyurdu. Geliştiricinin platforma getirdiği ilk oyun ise 10 Ağustos’ta çok oyunculu takım nişancı oyunu Overwatch 2 olacak. Blizzard bir blog gönderisinde, uzun süredir devam eden Battle.net çevrimiçi hizmetini desteklemeyi ve buna yatırım yapmayı planlarken, “oyuncuların her yerdeki oyunlarımızı bulmasını ve keyfini […]

Devamı: Blizzard, Overwatch 2 ile Başlayarak Oyunlarını Steam’e Getiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Oyuncular için yararlı olacak. Battle.net tam bir işkence. Ayrıca sadece OW2 oynayan arkadaşların Battle.net indirmesine gerek kalmayacak.

Battle.net'e ihtiyacın olup olmayacağı kesin değil. Ubisoft gibi dayatma da yapabilirler, illa Launcher arkada çalışır vaziyette olabilir. Çıkınca göreceğiz tabii. Battle.net'in sunucular harici işkence olduğunu düşünmüyorum. Görsellik ve işlevsellik olarak gayet yerinde bir Launcher bence. Update dönemlerinde sunucular patlıyor sadece o kadar. Blizzard'ın da battle.net'i kolay kolay çöpe atacağını sanmıyorum. Sadece hesap bağlanıp geçilirse Battle.net unutulur gider ancak bu hatayı yapmazlar bence.

1689850522280.png

Nasıl işkence anlamadım. Kalite olarak en iyi Launcher bana göre şu an. Çöktüğünü de oyun çıkış dönemleri hariç çok çok nadir görüyorum, sürekli vakit geçiririm çünkü.
Açılması en az 2-3 dakika sürüyor işkence kısmı burası.
bra sen oyuna battle.net olmadan oyuna nasıl girmeyi düşünüyorsun o kalkmaz
Oyun içine entegre olabilir. (Oyun içinde Battle.net hesabına giriş yaparız) Ayrıca madem o olay kalkmayacak ne diye Steam'e ekliyorlar oyunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı