Blizzard'da iade nasıl yapılır?

ardagozzden

Hectopat
Daha fazla  
WoW dragonflight base Edition aldım 300 liraya iade istedim. 9 Mayıs günü e-mail olarak iade edileceğini söylediler yanlış hesaba almıştım 2 kere alım gerçekleştirdim asıl hesabıma satın aldım toplam 602 lira ödedim ama 301 liranın geri gelmesi lazım. Steam'de vs iade edilince kesildiği gibi geri gönderiyorlardı Blizzard sistemi farklı mı bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim az bir para değil bırakmak istemiyorum :)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-13 121216.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-13 121216.png
    49,2 KB · Görüntüleme: 87
10 güne kadar zamanı olduğu yazıyor beklemeniz gerekiyor. Ek olarak Steam üzerinde de gecikmeler yaşanıyor şahsen ben birkaç kez yaşadım bu durumu ama paranızın gideceğini sanmam.

10 güne kadar zamanı olduğu yazıyor beklemeniz gerekiyor. Ek olarak Steam üzerinde de gecikmeler yaşanıyor şahsen ben birkaç kez yaşadım bu durumu ama paranızın gideceğini sanmam.

İade yüzünden gametime alamıyorum ya bu kadar bekletilmesi normal mi diye şaşırdım.

Ben bu şekilde ticket attığımda da iadenizi bir istisna olarak onaylıyoruz dediler ama sistemde sipariş hala devam ediyor olarak görünüyordu. Daha sonra başka şekilde deneyip otomatik sistemden onaylattım, ondan sonra sipariş kısmında refunded yazmaya başladı.

Site çok karışık olduğu için nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama sipariş üzerinden biraz süre geçtikten sonra Support kısmından oyunu seçip tekrar deneyin.

Ben bu şekilde ticket attığımda da iadenizi bir istisna olarak onaylıyoruz dediler ama sistemde sipariş hala devam ediyor olarak görünüyordu. Daha sonra başka şekilde deneyip otomatik sistemden onaylattım, ondan sonra sipariş kısmında refunded yazmaya başladı.

Site çok karışık olduğu için nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama sipariş üzerinden biraz süre geçtikten sonra Support kısmından oyunu seçip tekrar deneyin.

Aynen bende de oyun hesabımda var olarak gözüküyor deneyeyim bakalım yoksa yandık.

Çözdüm iade işlemi 5-10 gün arası gelir dediler teşekkürler yardımcı olan herkese :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı