Blog için önerileriniz nelerdir?

Ardam2

Hectopat
Daha fazla  
Blogger ile bir blog açtım önerileriniz nedir, ne yapmalıyım?
( Bu blogu açmamda da Technopat yardımcı olmuştu ) Nasıl geliştirebilirim?
Blogum : APP iOS X

Son düzenleyen: Moderatör:
Özgün içerik üretmelisiniz. Bu işi profesyonel bir şekilde yapacaksanız WordPress altyapılı bir site kurun.

Özgün içerik üretmelisiniz. Bu işi profesyonel bir şekilde yapacaksanız WordPress altyapılı bir site kurun.
Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Özgün içerikten kastınız nedir ? Bu bir haber sitesi. Acaba şunu mu demek istediniz : "Hiç biryerden kopya çekme kendin üret ve ilk yazan sen ol." diyorsanız bunu uyguluyorum en güncel şekilde yazıyorum.
Birde WordPress nasıl kullanılıyor bilmiyorum. Açtım ama kullanamadım ne önerirsiniz ( kaynak olarak ). Birde blogger kolay geliyor ayrıca bu kadar fazla kitleye ulaşmışken bırakmak istemiyorum. ( Bu hatayı bir kere yaptım ve sonucunda AdSense için 6 ay beklemek zorundayım AdSense de 6 ay beklemeden nasıl üye olurum bunada yardım ederseniz sevinirim.

Özgün olmaya çalış. Yazıların güncel olsun. Anlaşılır sade bir dil kullanmaya çalış. Sürekli yazı eklemeye çalış. Rehber hazırlaman işe yarar. Rehberlerin video ile olur ise daha iyi olur. Kolay gelsin.

Özgün olmaya çalış. Yazıların güncel olsun. Anlaşılır sade bir dil kullanmaya çalış. Sürekli yazı eklemeye çalış. Rehber hazırlaman işe yarar. Rehberlerin video ile olur ise daha iyi olur. Kolay gelsin.
Rehber derken ? Neden bahsediyorsunuz ? Örnek verir misiniz ?
Ayrıca diğer dediğiniz herşeyi yapıyorum birde ben sayfamın renkleri sıkıyor mu diye sormak istedim. Sayfanın görüntüsü nasıl diye.
Blogum : APP iOS X

Telefon için rehberlerden bahsediyorum. Mail kurulumu gibi. Renkleri değiştirmeni tavsiye ederim. Başka bir renk denemeni öneririm. Biraz daha sade bir renk olsun.

Blog kurmanın iki temel kuralı vardır:
1) Özgün içerik
2) SEO (Search Engine Optimization)

bu iki konuda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Özellikle SEO konusunda bilgiler edindikçe internet dünyasının binbir farklı içerik dünyasında neler döndüğüne ortak oluyorsunuz. Arkadaşlar Wordpress'i zaten eklemişler ama bende bir iki yazayım:

Kendinize ait bir alan adı kullanabilirsiniz.
Alt yapı olarak Wordpress şart değil. Tumblr'da iyidir.
SEO konusunda bol araştırma yapın.
Kendi el emeğinize dayalı içerikler üretin. Kopyala yapıştır'dan uzak durun.

Blog kurmanın iki temel kuralı vardır:
1) Özgün içerik
2) SEO (Search Engine Optimization)

bu iki konuda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Özellikle SEO konusunda bilgiler edindikçe internet dünyasının binbir farklı içerik dünyasında neler döndüğüne ortak oluyorsunuz. Arkadaşlar Wordpress'i zaten eklemişler ama bende bir iki yazayım:

Kendinize ait bir alan adı kullanabilirsiniz.
Alt yapı olarak Wordpress şart değil. Tumblr'da iyidir.
SEO konusunda bol araştırma yapın.
Kendi el emeğinize dayalı içerikler üretin. Kopyala yapıştır'dan uzak durun.
Mail adresi kuruluyor telefona. Apple Store üye olma gibi rehberler işe yarar.

Yardımlarınız için çok sağolun bütün dediklerinizi yaptım tekrardan çok teşekkürler.

Mail kurmayı anlamadım ?

Mail kurulumu nedir ?

Değişikler yaptım evet şimdi nasıl ?
APP iOS X

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı