Sürprizbozan Bloodborne'da geriye dönüp göbek bağları toplanabilir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

grcn0

Femtopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Bu engin ve uzun soluklu kah zorlayan, kah eğlendiren, kah sinirden çıldırtan av gecesini an itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Son 1 haftadır bana yaşattığı onca şey için minnettarım, ve artık "ben oldum" diyebiliyorum.

Ancak konu bu değil. Oyunun sonunda Gehrman'ın teklifini reddederek Gehrman ve sonraki bossla kapışmayı tercih ettim. Seçim yapmadan seçimler sonrasında neler olduğunu araştırdım, ve diğer bossu görmek için 3 göbek bağını da toplamam gerektiğini gördüm.

Neden bilmiyorum ama diğer boss görünmez, ve göbek bağlarıyla onu görebiliyorum diye bi algı oluştu kafamda. Neyse dedim Gehrman'ı kestikten sonra gider göbek bağlarını alır son bossu da keserim.

Fakat Gehrman'ı 1 saatin sonunda kestikten sonra son boss geldi, beni yedi, ve oyun tekerlekli sandalyede bitti arkadaşlar bitti. E ne anlamı kaldı şimdi ben dandik bir göbek bağını alamadım diye son hayatta kalan olamadım mı gerçekten?

İnanılmaz saçma oyun yeniden başladı ve dünden beri inanılmaz içimde kaldı. Geriye dönüp şu göbek bağlarını yeniden alamıyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı