Bloody A60 imleç bir anda farklı yere hareket ediyor

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller. Aslında bu sorun epeydir var ama artık rahatsız ettiği için konu açmak istedim. Farem Bloody a60. sürücüleri güncel. Yazılımı da güncel. Buraya kadar sorun yok. YouTube üzerinden video izlerken sanki elim çarpmış gibi altta ki video ilerletme barı çıkıp duruyor. ETS 2 oynarken aracın içinden kullandığım zaman yine sanki ben dokunmuşum gibi bir anda dümdüz duran kamera bir anda sağa ya da sola doğru hafif oynuyor. Çok can sıkıcı bir durum. Umarım anlatabilmişimdir. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Fare'nin altında Bloody'nin mouse Pad'i var bu arada. Mouse pad temiz 3-5 ayda bir temizler yıkarım güzelce. Sorun nedir sizce? Yazılım ayarlarından da olabilir mi bu sorun? Yazılım üzerinden yaptığım ayarları da atıyorum buraya. Yardımcı olursanız sevinirim.

2022-12-09_14-12-56.jpg

Hocam bir virüs taraması yapar mısınız?

Aynı mouse bende vardı ve aynı sorunu yaşıyordum. Ne yaptıysam da düzelmedi ben de mouse değiştirdim.

Kronik mi acaba hocam ya? Bu aslında aldığımdan beri olan bir şey şu an çok rahatsız etmeye başladı. ETS 2 oynuyorum mesela sakin sakin aracı kullanıyorum bir anda kamera 1-2 tık sağa ya da sola kayıyor durduk yere sinir ediyor insanı. Bundan başka da sorun yok aslında değiştirmek için bir sebep yok bunun bir çözümü yoksa gittiği yere kadar kullanacağım o zaman ne yapalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı