Bloody A90 hafızasını sıfırlama

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba, Bloody A90 faremi eski yazılımında çalıştırmak istiyorum fakat eski yazılımı indirdiğimde fareyi algılamıyor. Farenin içinde makroları kaydetmek için hafıza var bunu sıfırlamak mümkün mü?

Sıfırlamak mümkün değil diye biliyorum. Aynı fareyi kullanıyorum ve yeni yazılım attığınızda zaten eski yazılımın üzerine burn ediliyor. Eski yazılımdan kastınız nedir? Bloody 5 mi?

Sıfırlamak mümkün değil diye biliyorum. Aynı fareyi kullanıyorum ve yeni yazılım attığınızda zaten eski yazılımın üzerine burn ediliyor. Eski yazılımdan kastınız nedir? Bloody 5 mi?
Hocam doğruyu söylemek gerekirse Bloody 7'de crack yok eski sürümlerde var yazılıma 70 TL vermek istemiyorum,fareyi bile 100 TL'ye almıştım. O yüzden düşürmek istiyordum:(

Hocam öncelikle forumda korsana destek yasak. Korsana ben de karşıyım fakat aynı yazılımı ben de crack kullanıyorum. Çünkü fareye ayrı yazılıma ayrı para vermek saçma geliyor. Çözümü burada anlatmam mümkün değil çünkü yazdığım an forumdan uçurulurum. Dolayısıyla verebileceğim en iyi tavsiye yazılımı satın almanızdır. İyi akşamlar.

Hocam öncelikle forumda korsana destek yasak. Korsana ben de karşıyım fakat aynı yazılımı ben de crack kullanıyorum. Çünkü fareye ayrı yazılıma ayrı para vermek saçma geliyor. Çözümü burada anlatmam mümkün değil çünkü yazdığım an forumdan uçurulurum. Dolayısıyla verebileceğim en iyi tavsiye yazılımı satın almanızdır. İyi akşamlar.
crack ile ilgili discorddan ulaşır mısınız bana hocam, LaVolpe#4631

ysmhtv#6217 dc den ulaşabilirseniz memnun olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı