Bloody B0 81 iyi mi ?

pcvsps

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütün ekipmanlarım bloody oldu. Şimdi mouspad alıcam ama bunu alsam işimi görür mü ya da başka bir şey alabilir miyim? Maksimum 50 TL bütcem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
A4 TECH BLOODY B-070 Large 430 x 350 x 4 mm Mouse Pad

Ben bunu kullanıyorum bu 59TL ama sen "M" boyunu seçip bütçene göre ayarlayabilirsin veya farklı sitelerde "L" boyunu 50 lira veya altına bulabilirsin. Onun dışında Steelseries QCK ve Dark Elite Force'nin 800x400 kusur boyutlarda olan mousepadi var XXL olarak geçer masa boyutunda 60TL'ye Teknobiyotik.com'da oda mevcut keyfine kalmış.

A4 TECH BLOODY B-070 Large 430 x 350 x 4 mm Mouse Pad

Ben bunu kullanıyorum bu 59TL ama sen "M" boyunu seçip bütçene göre ayarlayabilirsin veya farklı sitelerde "L" boyunu 50 lira veya altına bulabilirsin. Onun dışında Steelseries QCK ve Dark Elite Force'nin 800x400 kusur boyutlarda olan mousepadi var XXL olarak geçer masa boyutunda 60TL'ye Teknobiyotik.com'da oda mevcut keyfine kalmış.
aynı mouse padden benimde var ve mouse olarak bloody v7 kullanıyorum daha alalı 5 ay oldu 2 kere yıkadım ama tam böyle mousepadin orta yerinde mouse yavaşlıyor buda cs de oynarken performansımı etkiliyor acaba sorun mousedemi demir ayak olduğu için yoksa mousepaddemi anlamış değilim

aynı mouse padden benimde var ve mouse olarak bloody v7 kullanıyorum daha alalı 5 ay oldu 2 kere yıkadım ama tam böyle mousepadin orta yerinde mouse yavaşlıyor buda cs de oynarken performansımı etkiliyor acaba sorun mousedemi demir ayak olduğu için yoksa mousepaddemi anlamış değilim
1 yıldır kullanıyorum pc de en az 5 6 saat takılırım. Bi sıkıntı olmadı ama ben Bloody mouselerini tavsiye etmiyorum. Çok ağır geliyor ne kadar DPI ayarlasamda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı