Bloody B2100 vs Logitech G300S vs G105?

Murat Yakup

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bloody B2100 vs Logitech G300S, G105. Karşılaştırmak istedim. Sizce hangisini almalıyım ve nedeni?

Son düzenleyen: Moderatör:
bence bloody b2100 al çünkü senin seçtiğin klavye çok cazip değil fakat onu klavyesi razer blackwidow chroma gibi

ama logitech G103 klavye ile G300S mouse güzel bir tercih olur

Bloody alarak paranızı çöpe atmayın, Logitech tercih ederek hem güvenilir hem de uzun ömürlü bir seçim yapın. Ben G300S ve G105 derdim. Farkları ne mi?

1ms rapor hızı olan, her iki elle de kullanılabilen, 10 tane ayarlanabilir tuşuyla harika makrolu bir mouseyi 90 TL ye almış oluyorsunuz.

Klavyeye gelince, ikisi de mekanik olmamasına rağmen Bloody klavyelerin çoğunda 10 milyon tıklama ömrü varken G105 de 20 milyon tıklama ömrü var. 6 ayarlanabilir tuşu ve 3 makro profiliyle 18 tane farklı ayarlanabilir işlevi var. Bence şu anda belirttiğiniz ürünler içinde en iyileri Logitech'den.

@emirgenc Ya arkadaşım bilip bilmeden marka kötülemeyin ya. Bloody serisi çok iyi bir seridir. Yıllardır Bloody ve A4 Tech'in bloody olmayan ürünlerini kullanıyorum hepsi çok iyiler. O çok övdüğünüz Logitech'in G230 kulaklığını aldım 150 TL küsür verdim sağı solu çatladı gitti. O kadar para verdim diye dikkatli kullandığım halde çatladı. Diğer ürünleride öyle demiyorum klavyeleri ve Mouse'ları gerçekten iyi. Ama burda Bloody serisini Everest ve Frisby gibi markalarla karıştırmayın. Marka kötüleyenlerin çoğu ürünü kullanmadan yorum yapıyor aslında hiçbir şey bildikleri yok. Kimse parasını Bloody alarak çöpe atmış olmaz. Kendi çöplüğünüze bakın.

@emirgenc Ya arkadaşım bilip bilmeden marka kötülemeyin ya. Bloody serisi çok iyi bir seridir. Yıllardır Bloody ve A4 Tech'in bloody olmayan ürünlerini kullanıyorum hepsi çok iyiler. O çok övdüğünüz Logitech'in G230 kulaklığını aldım 150 TL küsür verdim sağı solu çatladı gitti. O kadar para verdim diye dikkatli kullandığım halde çatladı. Diğer ürünleride öyle demiyorum klavyeleri ve Mouse'ları gerçekten iyi. Ama burda Bloody serisini Everest ve Frisby gibi markalarla karıştırmayın. Marka kötüleyenlerin çoğu ürünü kullanmadan yorum yapıyor aslında hiçbir şey bildikleri yok. Kimse parasını Bloody alarak çöpe atmış olmaz. Kendi çöplüğünüze bakın.
Burada farkettiyseniz kulakliktan bahsetmiyoruz klavye ve mouse''dan bahsediyoruz ayrıca bende G430 kulaklık var 1.5 aydır kullanıyorum niye çatlamadı? 12 saat kulağımdan çıkarmadım niye bozulmadı? Kullanmayı bilmiyorsunuz ondan sonrada yıllarca piyasada olan tecrübeli bir markayı kötülüyorsunuz. Eğer logitech ve Bloody mouselarin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırsanız
Hangisinin daha iyi olduğunu anlarsınız. Ayrıca burası bir forum herkes kendi düşüncesini yazıp tartışıyor niye bozuk üslup kullanıyorsunuz? Bilip bilmesem yorum yaptığım da yok bir arkadaşım Bloody sen g300S ye geçti farkı kendisi hissetti. Sadece konforla değil özellik açısından da logitech yeniyor Bloody o, Gidin karşılaştırın özelliklerini görürsünüz hangisi daha iyi.

Son düzenleme:
CM Storm Devastator da önerilenlerden. Kendim deneyimlemedim. Bu fiyat aralığı için konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı