Bloody case güvenilir mi?

Arda35x35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bloodycase diye bir site var Free 5 kasa veriyor açtım ve içinden 5 dolara yakın bir item geldi. Daha önce oynayan para atan birileri var mı?

Free caseler sayesinde 4 dolarlık deagle kazandım. Çekmek için 5 dolar yüklemeniz gerekiyor. Yükledim bonus koduyla 6 dolar geldi. Skini sorunsuz 1 dakika içinde hesabıma çektim. Ancak 6 doları harcarken 1 sefer bile kazanmadan sürekli zarar edip 0.15 dolara yani kasa açılmayan bakiyeye düştüm. Daily caselerden falan ileride toparlarsam bakalım.

Free caseler sayesinde 4 dolarlık deagle kazandım. Çekmek için 5 dolar yüklemeniz gerekiyor. Yükledim bonus koduyla 6 dolar geldi. Skini sorunsuz 1 dakika içinde hesabıma çektim. Ancak 6 doları harcarken 1 sefer bile kazanmadan sürekli zarar edip 0.15 dolara yani kasa açılmayan bakiyeye düştüm. Daily caselerden falan ileride toparlarsam bakalım.

3 hesabimda denedim hepsinde ayni. 2sine dep atıp oynadım. Provably fairiyle oynuyorlar belli ki bu tarz sitelere dep atılmaz. Dep atmanizi tavsiye etmem.

@Inarius
--Merhaba hocam.
--İzlediğim bir videoda skin üzerinden para yatırıldığında skinler alınmış ancak para eklenmemiş. Bu beni tedirgin etmekte. 5 dolar = 100TL+vergi. Yani az para da değil. Sizce bu açıdan sorun çıkar mı?
--Ben de güzel şeyler düşürdüm. Diğer hesaplarım ile de sizin gibi o 5 kasayı açmayı düşünüyorum. 5 dolar yatıracağım ancak herhangi bir sorun çıksın istemiyorum çünkü öğrenciyim. Ödeme açısından problem yaşadınız mı?
--Aynı zamanda 5 dolar yatırıp düşürdüğüm skinleri aldıktan sonra o 5 doları eksiksiz almak isterim. Bunun için ne önerirsiniz?
--Son olarak sizi Bloodycase güvenilir mi? bu link üzerinde de görmüştüm. Bu sayfada arkadaşa bahsettiğiniz 8.88'lik AK kasasını bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

@Inarius
--Merhaba hocam.
--İzlediğim bir videoda skin üzerinden para yatırıldığında skinler alınmış ancak para eklenmemiş. Bu beni tedirgin etmekte. 5 dolar = 100TL+vergi. Yani az para da değil. Sizce bu açıdan sorun çıkar mı?
--Ben de güzel şeyler düşürdüm. Diğer hesaplarım ile de sizin gibi o 5 kasayı açmayı düşünüyorum. 5 dolar yatıracağım ancak herhangi bir sorun çıksın istemiyorum çünkü öğrenciyim. Ödeme açısından problem yaşadınız mı?
--Aynı zamanda 5 dolar yatırıp düşürdüğüm skinleri aldıktan sonra o 5 doları eksiksiz almak isterim. Bunun için ne önerirsiniz?
--Son olarak sizi Bloodycase güvenilir mi? bu link üzerinde de görmüştüm. Bu sayfada arkadaşa bahsettiğiniz 8.88'lik AK kasasını bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam öncelikle ben bu siteye dep atmanizi tavsiye etmem.
İlk soruyu anlamadim skin deplediniz parasi mi gelmedi? Oyleyse desteğe yazın, ben para olarak deplemiştim.
-Herhangi bir sorun Yaşamadim.
-İndirimli kasaları açin ama pek bir beklentiniz olmasın. Ben hâla başka sitelere deplemeni oneririm site belli ki dusme oranlarıyla oynuyor boyle sitelere guvenilmez.
-o zamana özel indirimli kasaydı şu an yok.

Site çoook geride kalmış bir site. Ne düzgün bir günlük kasasi var ne bir destek sistemi var. Discord adresleri bile yok. Onun yerine faucet veya rain sistemine sahip sitelere dep atın. O 3 4 dolar gözünüzü boyamak icin...
@aDerdiyok

Son düzenleme:
@Inarius
Fikrinize katılıyorum. Pek düzgün siteler değil. SCGO CASES ve Keydrop sitelerini günlük ödüller için kullanıyorum.
Siz hangi siteleri önerirsiniz?

Ancak Bloodycase güvenilir mi? bu bağlantıdaki arkadaşın yaptığı gibi alıp çıkabileceğimiz bir şeyler var mı?
Çünkü o 5 kasadan güzel bir şeyler çıkmış. Hem onları hem de 5doları geri verecek bir şey lazım.
Şuan için CS GO AK 47 Kasası - fiyat, açın BloodyCase'da bu gözüme ilişti. Olasılıkları hesapladım 25,080743/100 karlı.
Siz ne düşünürsünüz?

Aynı zamanda atıyorum Keydropta katladım. Skini çektim. Aradan bir ay geçti. Contact yapacağım 1dolar yükle diyor. Bne katladığım skini yatıracak olursam geçerli olur mu? Mantıkken olur ancak sizin fikriniz nedir?

Son düzenleme:
O yüzde pek önemli değil benim için ben siteye guvenmiyorum.
Keydrop konusunda ise evet yatırabilirsiniz geçerli olur.
Site olarak clashgg,rustclash,banditcamp,insane oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı