Bloody G528C nasıldır?

Tamamdır. Galiba sizin jak girişi bozuk. Bu kulaklığa bakabilirsin;
Jak girişini yaptırabilirseniz bu kulaklığı öneririm;
Fiyatı bayağı düşmüş.

James Donkey kulaklık alınmaması için bir sürü neden gördüm ama. Ürün yorumlarında ve puanlandırmasında çok iyi yorumlar görüyorum. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun.

Arkadaş kulaklık gelince direkt 5 yıldızı basıyor zaten. Birazcık uzun kullansa problem yaşayabilir.

Ben de tam bu kulaklık hakkında konu açmak üzereydim. Ayıptır söylemesi güzel bir fiyattan sipariş verdim.
resim_2020-12-24_221306.png

Tek çekim 120,20 lira, 2-3 taksit için 125,01 lira, 6 taksit için 126 küsur fiyat çıktı. Ben 3 taksit aldım. Buradaki yorumları görmem güzel oldu. Ben direkt sipariş geçtim. Araştırır, kötüyse iptal ederim diye düşünmüştüm. Eğer normal fiyatından alsaydım büyük ihtimalle iptal ederdim. Ancak bu fiyata almışken de iade düşünmüyorum. (Merak edenler A101 uygulamasını indirip oradan ARLK30 koduyla bu fiyattan sipariş verebilirler.)

Daha önce kullandığım 4 yıllık Rampage SN-R10 kulaklıktan geçiş yapacağım. Onun da mikrofonu vasattı ve geçen yıl bozuldu. Ayrıca meşin benzeri kaplamalar soyulmaya başladı. Kablosu ve sürücüleri hala sapasağlam. Çok iyi ses veriyor. (TUF anakartının ses sürücüsünün de katkısı var.) Mikrofon için Xiaomi Piston Basic telefon kulaklığının mikrofonunu kullanıyordum. Onun da şaşırtıcı derecede iyi mikrofonu var. Eğer bu Bloody'nin mikrofonu o kadar kötüyse -ki sanmıyorum- bu çözüme devam edebilirim.

Zaten aynı konu çok kez açılmış olduğu için kalabalık etmeyeyim dedim. Sizce şu fiyatı göz önüne alırsak alınır mı?

İlk kez hesap açıp alanlar 107 liraya (tek çekim) almışlar.

Ben de tam bu kulaklık hakkında konu açmak üzereydim. Ayıptır söylemesi güzel bir fiyattan sipariş verdim.
Eki Görüntüle 799108

Tek çekim 120,20 lira, 2-3 taksit için 125,01 lira, 6 taksit için 126 küsur fiyat çıktı. Ben 3 taksit aldım. Buradaki yorumları görmem güzel oldu. Ben direkt sipariş geçtim. Araştırır, kötüyse iptal ederim diye düşünmüştüm. Eğer normal fiyatından alsaydım büyük ihtimalle iptal ederdim. Ancak bu fiyata almışken de iade düşünmüyorum. (Merak edenler A101 uygulamasını indirip oradan ARLK30 koduyla bu fiyattan sipariş verebilirler.)

Daha önce kullandığım 4 yıllık Rampage SN-R10 kulaklıktan geçiş yapacağım. Onun da mikrofonu vasattı ve geçen yıl bozuldu. Ayrıca meşin benzeri kaplamalar soyulmaya başladı. Kablosu ve sürücüleri hala sapasağlam. Çok iyi ses veriyor. (TUF anakartının ses sürücüsünün de katkısı var.) Mikrofon için Xiaomi Piston Basic telefon kulaklığının mikrofonunu kullanıyordum. Onun da şaşırtıcı derecede iyi mikrofonu var. Eğer bu Bloody'nin mikrofonu o kadar kötüyse -ki sanmıyorum- bu çözüme devam edebilirim.

Zaten aynı konu çok kez açılmış olduğu için kalabalık etmeyeyim dedim. Sizce şu fiyatı göz önüne alırsak alınır mı?

İlk kez hesap açıp alanlar 107 liraya (tek çekim) almışlar.
Ne zaman aldınız? Hala 125 TL'ye alabiliyor muyuz?

3-4 saat önce A101'den aldım. Maalesef şu an stokları bitmiş gözüküyor. Mobil uygulamaya özel indirim falan da vardı. Galiba ilk kez A101 üyelik açanlara daha fazla indirim yapıldı. Bana tek çekim 120 demişti. Başkaları 107 liraya almış.

Mikrofonu hakikaten kötüymüş. Bir an iptal edip etmemek için tereddütte kaldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ancak oyun içi iletişimde veya sesli görüşmelerde kotarır diye düşünüyorum.

Fırsatı kaçıranlar için geçmiş olsun diyorum. Hem hakkında bilgi almak hem de haberdar etmek için buraya baktım. Ancak ölücüler hemen bitirmiş.
Kulaklık hakkında güncelleme yapmak istiyorum.

Bu sabah elime ulaştı. Ancak yalnızca 1 saat sonra iade kararı aldım. Şu an kutuya koydum. Birazdan iade anlaşmalı olan PTT kargoya götüreceğim. Hakkında çeşitli olumsuz yorumlar görmüştüm. En çok göze batanı mikrofonuydu. Hakikaten videosunu izleyince mikrofonun kötü olduğu açık seçik duyuluyordu. Ancak beni rahatsız eden şey ses kalitesi oldu.

Dış görünüşü ve rahatlığı güzeldi. Kulaklarımı zerre rahatsız etmedi. İyi hissettiriyordu. Kenarda bulunan RGB aydınlatma kendi yazılımı veya Asus'un ilgili yazılımı üzerinden kontrol edilemiyordu. Yalnızca rainbow şeklinde kendi halinde çalışıyor. Zaten kendi yazılımı sadece ses ayarları üzerine kurulu. Surround etkisi, ses şiddetleri, ekolayzır vs. ayarlar mevcut. Buraya kadar her şey iyi veya yeterli gözüküyordu.

Ancak ses kalitesini denerken şok oldum. Öne çıkan tek tarafı surround etkisi. Tizler orta seviyede. Bass kalitesi çok kötü ve düşük şiddette. Azıcık fazla bass denk geldiğinde ses bozuluyor. Eski kulaklığım Rampage SN-R10 ile kıyasladım. Arada dağlar kadar fark var. (Rampage lehine)
Geçenlerde başka konuda eski kulaklığım hakkında tam 4 yıllık tecrübeme dayanan yorum yaptığımda affedersiniz bazıları kudurmuştu. Sanki PSU veya monitör tavsiyesi etmişim gibi sinirlendiler. Neyse konuyu oraya kaydırmayayım. Esas konudaki kulaklık (ve mikrofonu) genel ses kalitesi olarak epey kötü olduğu gibi şu aralar 220 lira civarı olan normal satış fiyatına baya baya fiyaskodur. Ben üstteki mesajlarda belirttiğim gibi kupon kullanarak yarı fiyatına almış olmama rağmen iade kararı aldım.

Son düzenleme:
Uzun süredir kullanıyorum. Yazılım kurmadan kullanırsanız her türlü çöp dersiniz çünkü yazılımda bir sürü gerekli ayarlar var onları açıp kullanmanız lazım. Mikrofon için gürültü tutma dışardan gelen sesi engelleme gibi bir sürü ayarı var burada yorum yapanların hepsi USB kablosunu bilgisayara takıp kullananlardır emin olun. Yazılım kurmadan kullanmayın lütfen.

@TÇB Merhaba size bir şey sormak için hesap açtım. Haftalardır kulaklık bakıyorum ama çok kararsızım Bloody Corsair gidip geliyorum bana F/P 7.1 kulaklık önerebilir misiniz? Bütçem en fazla 250-300

@TÇB Merhaba size bir şey sormak için hesap açtım. Haftalardır kulaklık bakıyorum ama çok kararsızım Bloody Corsair gidip geliyorum bana F/P 7.1 kulaklık önerebilir misiniz? Bütçem en fazla 250-300

4 aya yakındır kullanıyorum. Sürücüsünü yüklemeden önce mikrofonu kötüydü çünkü kulaklığı taktığınızda mikrofon sesi yarıda oluyor ve gürültü önleme de kapalı oluyor. Sürücüyü yükleyip bunları düzelttiğimde daha iyi oldu. Arkadaşlarımla oyun oynarken falan rahat anlıyorlar. Ses seviyesi ise gayet güzel.

Geri
Yukarı