Bloody P85 vs Bloody V7M

galaktof

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi bu 2 fare arasında kaldım. Şu an aralarında 50 TL fark var.
Bloody P85 Skull 5000 Cpı Rgb Animasyon 5K Optik Gamer Mouse Fiyatı
Bloody V7M HD Optik Multi Core Metal Ayak 3200CPI Oyuncu Fiyatı

Yaklaşık 5 yıldır belki daha fazla Bloody V2 kullanmaktayım hala da bunu kullanıyorum.
Fakat yan tuşlarından biri eskisi kadar iyi çalışmıyor artık bu yüzden değiştiriyorum.
A4 Tech kötü Razer al Logitech al gibi yorumlar okumak istemiyorum.
Macro yazılımı ve ele oturuş şekli vs. sebebiyle benim için en ideal fare Bloody serisi bundan eminim.

Bu iki fare arasında seçim yapacak olsanız fiyatların aynı olduğunu düşünün. Hangisini alırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
V7M bana yeter diye düşünüp onu tercih ederdim. Yalnız eline uygunsa bu fiyatlara G102, Corsair Harpoon gibi farelerde var.

bloody nin macro yazılımı logitech den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum iki markayı da kullandım ve ele oturuş bakımından bloody daha önde benim için. bahsettiğin fareler elbette güzel fareler fakat bana göre değil.

Yorumun için teşekkür ederim fakat bana yeter kısmına takıldım ikisininde aynı fiyat olduğunu düşünerek bi tercih yapsan p85 i mi alırdın yani şimdiden teşekkür ederim Pazartesiye kadar bi karar vermem gerekiyor
V7M öneriyorum.

neden v7m yi tercih ettiğini de belirtirsen çok sevinirim hocam

selamlar hocam konuyu hortlatmak gibi olacak ama p85 almışsındır diye düşünüyorum. eğer p85 almışsan deneyimini paylaşır mısın bende almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı