Bloody TL80 Terminator mouse çalıştığı halde gözükmüyor

Xapreas

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sorunum başlıkta. Şu an fareyi kullanabiliyorum ama Bloody7 uygulamasında Bloody fare yok, Bloody farenizi takın diyor. Çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-03-07 211719.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-07 211719.png
    320,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bunu yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonra aygıt yöneticisine gir, oradan USB ayarlarına gir ve PC de olan bütün USB'leri gördüğün bir sayfa var. (o sayfada mouse USB'si hariç bütün usbleri sök) sonra orada bir tane USB aygıtı kalacak ona sağ tıkla ve aygıtı kaldıra bas. Kaldırdıktan sonra Bloody'nin USB'sini çıkar ve PC'yi yeniden başlat. Butün USB'leri tak ama (Bloody mousu takma)ve başka bir mouse varsa onu PC'ye tak ve programı aç veya klavye yardımı ile programı aç ve Bloody fareyi PC'ye tak.

Önce bunu yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonra aygıt yöneticisine gir, oradan USB ayarlarına gir ve PC de olan bütün USB'leri gördüğün bir sayfa var. (o sayfada mouse USB'si hariç bütün usbleri sök) sonra orada bir tane USB aygıtı kalacak ona sağ tıkla ve aygıtı kaldıra bas. Kaldırdıktan sonra Bloody'nin USB'sini çıkar ve PC'yi yeniden başlat. Butün USB'leri tak ama (Bloody mousu takma)ve başka bir mouse varsa onu PC'ye tak ve programı aç veya klavye yardımı ile programı aç ve Bloody fareyi PC'ye tak.
Dediklerini yaptım ama işe yaramadı sorun devam ediyor.

Dediklerini yaptım ama işe yaramadı sorun devam ediyor.

Sorun yazılımın farene uyumsuz olmasından kaynaklanıyor olabilir yazılımın farklı sürümünü dene ve programı yönetici olarak çalıştırmayı dene. Program uyumluluktan W7 W8 W8.1 dene.

Geri
Yukarı