Bloody V7MA DPI Akıcılık Sorunu

squirrel0x0

Hectopat
Daha fazla  
Bloody V7MA model bir mouse aldım fakat bir türlü verim alamıyorum. Eski kullandığım A4 Tech 5 liralık mouse bile daha iyi verim verirken bu mousedan nedense verim alamıyorum. Eski mouse 800 DPI ayarındaydı fakat bu mouse ile 1600 bile yapsam ondaki kadar akıcı olmuyor. Sorun nedir arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de şu aralar mousepad ve mouse alacağım. Ben de aynı senin gibi o fiyatlarda atech alacaktım sonuçta kalitesiz bir marka değil tabiyki ama hiç bir bilgim yoktu. Çok araştırdım o paraya 50 lira daha koyup çok daha kaliteli rival 300 var hatta yanında mousepad de hediye. Bu sadece bir örnek. Saatlerce araştır bak göreceksin o paralara ne mouselar var. Tabi keşke geri iade alsalar.

Ben de şu aralar mousepad ve mouse alacağım. Ben de aynı senin gibi o fiyatlarda atech alacaktım sonuçta kalitesiz bir marka değil tabiyki ama hiç bir bilgim yoktu. Çok araştırdım o paraya 50 lira daha koyup çok daha kaliteli rival 300 var hatta yanında mousepad de hediye. Bu sadece bir örnek. Saatlerce araştır bak göreceksin o paralara ne mouselar var. Tabi keşke geri iade alsalar.
İyide bu ürünü kullanan bir sürü kişi var ve hepsi memnun. Bu kadar kötü olabileceğini düşünmüyorum. Mouse sadece akıcı değil başka bir sorunum yok. Mouse pad kaynaklı mı acaba diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı