Bloody V7MA vs V9MA

Bütçe
200

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Oyuncu faresi almak istiyorum. Başlıkta belirttiğim iki model arasında kararsız kaldım ikisininde Core 3 ve Core 4 açık sizce hangisi daha iyi? V9MA şu an MediaMarkt'ta 149 TL indirimde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oyuncu faresi almak istiyorum. Başlıkta belirttiğim iki model arasında kararsız kaldım ikisininde Core 3 ve Core 4 açık sizce hangisi daha iyi? V9MA şu an MediaMarkt'ta 149 TL indirimde tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sana bloody önermiyorum malzeme kalitesi rampage tarzı Çin'de üretilip marka basılan markalardan daha kötü klavyesinide faresinide satın aldım klavyeyi bir yıldan az kullandım şuan yeni klavye satın aldım geliyor kargoda faresini satın aldım ve ertesi gün iade ettim çünkü bozuk geldi iade geldiği gün hemen gidip g203 aldım ve hiç pişman değilim elim büyük olmasına rağmen gayet güzel elime oturuyor malzeme kalitesi tuşları ışıkları ve sensörü çok daha iyi dediğim gibi ben sana tavsiye etmiyorum ama yinede sen bilirsin.
Mouse: Bloody T60
Klavye: Bloody B418Q

Son düzenleme:
Arkadaslar ben 3 ay önce bloody v9ma modelini aldim mediamarktan 149 tl ye. Yukarıdaki arkadaşların yazısını yeni okudum. İyiki sonra okumuşum. Mause tam bir efsane. Çok memnunum fiyatına göre gayet iyi. Ayrıca core 3 çekirdeği aktif geliyor bu modelde. Makro yazabiliyorsunuz ya da hazır makro kullanabiliyorsunuz. Mause büyük. Ele oturuşu filanda çok iyi. Siyah kırmızı rengi hoş duruyor. V9MA modelinde sol tuş üzerimde ek tuşta var. Farklı görevler atayabiliyorsunuz. En ucuz mediamarktaydı. Şiddetle almanızı tavsiye ederim.

Kesinlikle v9ma alın. Hem Core 3 ile 4 açık geliyor. Hem de bütün oyunlar için no recoil dosyaları var test ettim sıfır tepme. MediaMarkt sitesinde 149 lira.

Geri
Yukarı