Bloody V9MA mouse alınır mı?

Bütçe
200
V7MA kullanıcısı olarak yorum yapmam gerekirse Bloody serisi gerçekten parasını fazlasıyla hak ediyor. V9Ma nasıldır bilemiyorum fakat V7MA 220 TL dolaylarında satılıyor. 5. senesinde ve bana mısın demiyor. Makro programı zaten piyasadaki en iyi makrolardan biri. Ek olarak alırken (bu modelde aktif zaten) MA serisi olanlardan almaya çalışın ki boşuna yazılımına (30 dolardı yanlış hatırlamıyorsam) para vermeyin.

Bu fareyi hazır indirimdeyken almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bu fiyat civarına öneriniz varsa bekliyorum.

Hocam 20 TL daha artırabilirseniz BİM'e 13 Ocak'ta SteelSeries Rival 3 geliyor. Kaçırmayın derim.
Rival 3 muadili olarak G102(203)Lightsync modelini öneririm. Eğer rgb önemli değil sensör iyi olsun fps oynayacağım diyorsanız kesinlikle profesyonel arenada da kullanılan MX518'e bakabilirsiniz. V9MA 60ips 20g değerlere sahip. MX518 400ips 40g değerlere sahip olan Logitech'in en iyi sensörü Hero 16K kullanıyor. G203 ise 200ips 25g değerlere sahip. V9MA yerine bu iki logitech ürününden birini tercih etmek sizin açınızdan daha iyi olacaktır kanaatimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı