Bloody yazılımı nasıl satın alınır?

dexter27

Centipat
Daha fazla  
Bloody A90 farem var. Sitesinden Online mağazaya baktım 9.99 dolar yazıyor orada Türkiye'den nasıl ödeme yapılıra bakıyorum 80 TL yazıyor :D anlamadım gitti. Yazılımsız macrosu aktif edilmiyor, yazılımını nasıl satın alabilirim, detaylı yardımcı olabilecek var mı? Parayı çöpe atmayayım boş yere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody A90 farem var. Sitesinden Online mağazaya baktım 9.99 dolar yazıyor orada Türkiye'den nasıl ödeme yapılıra bakıyorum 80 TL yazıyor :D anlamadım gitti. Yazılımsız macrosu aktif edilmiyor, yazılımını nasıl satın alabilirim, detaylı yardımcı olabilecek var mı? Parayı çöpe atmayayım boş yere.
Ben mail atip hesaplarina EFT/Havale ile para gondermistim, kod gondermislerdi.
Uygulamanın sağ tarafında satın al butonu olacak.

aga ne kadar yollıyacaz ? dolar ile nasıl yollarım bilmiyorum
Bloody yazilimindaki satin al tusuna bas, gerekli bilgiler var o sitede. Sitede yazan miktari sitedeki IBAN'a attıktan sonra mouse'unun kimliğini ve dekontu yazan mail adresine gönderiyorsun, aktifleştirme kodunu gönderiyorlar.
TL olarak gönderebiliyorsun diye hatirliyorum, sitede yazmasi lazım.

Bloody yazilimindaki satin al tusuna bas, gerekli bilgiler var o sitede. Sitede yazan miktari sitedeki IBAN'a attıktan sonra mouse'unun kimliğini ve dekontu yazan mail adresine gönderiyorsun, aktifleştirme kodunu gönderiyorlar.
TL olarak gönderebiliyorsun diye hatirliyorum, sitede yazmasi lazım.
kanka orda tL olarak mesela 80 yazıyo ama dolar olarak 9.99 istiyo ona kafam ermedi

Son düzenleme:
aga o yeterli olmuyki macroyu filan kullanamıyorsun

aga ben bunlara havale yapacağım zaman 3 gün sonrasına tarih veriyor bide açıklamaya bloody 3&4 aktivasyon yazabilmek için açıklama kısmı gelmiyor niye böyle
Birkac gun sonra gonderiyorlar, normal.
Aciklama kismi nasil gelmiyor? Bankanizla alakali olabilir.

Geri
Yukarı