Blu ray 3D filmleri (virüssüz) nereden indirmeliyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Merhaba beyler. Ben internet üzerinden mkv formatında full hd 3D destekleyen film indirmek istiyorum. mkvindir1 sitesi var ama oradan indirmeye çalıştığım zaman baya yavaş iniyor büyük ihtimal site normal indirmeye sınırlama getirmişler ve idm ile indirirken 75.000 KB/sn'den yukarı çıkmıyor hatta 4 gb'lık belgeselin indirme zamanını 23 saat gösteriyordu. Halbuki normal indirme hızım 900.000 KB/sn civarlarında ve 4 gb'lık videoyu (full hd 3D destekli) taş çatlasın 2-3.30 saate indirmesi lazım. Arkadaşlar acaba bu söylediğim özelliklere uygun bildiğiniz site var mı bedava indirebileceğim ? Ama en önemlisi zararsız ve virüssüz site olsun. Herkese mutlu, sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim.

3D + MKV zaten boyut 7-8GB den fazla oluyor. MP4 + 1080p (Bluray - BRRip) + 3D 2GB civarında boyutla indirmek istiyorsan Yify Torrents öneririm.

Zararsız (Virüssüz) MKV, Bluray, 3D, 1080p Full HD film siteleri var, ancak linklerini vermem ceza almama neden olabileceğinden tırsıyorum.:D
İyisi mi kendiniz biraz araştırın.:)

Özelden Yardım İsteme
Kardeşim sen bana mail adresini, ya da facebook'un varsa ver özelden konuşuruz olur mu ?

Bu tür sitelerde Turbobit vb. 1 haftalık yada daha fazla belli bir ücret (sanırım 1 haftalık yüksek hızda indirme için 14 TL) karşılığında premium üyelik almanız gerek.

Sağol kardeşim teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı