Blu-ray ses sistemi PC'ye nasıl bağlanır?

Öneriniz için teşekkür ederim hocam insan oğlu daha iyisini istiyor bu konuda size katılıyorum haklısınız X540 benim 40 HM uzağımda 501TL X530 370 TL 178 km uzağımda ve ben kulaklık pek sevmem belli bir süre sonra kulağımı kızartıyor ve kulaklık takılı iken ailemi duyamıyorum ve kulaklık beni terletiyor hocam bu yüzden Surround ses arıyorum ve Surround ses sistemelri inanın bana kulaklıklardan daha derin bass sesleri çıkartıyor oyuncu kulaklığı denemedim ama hediye olarak bana Sony marka extra basslı bir kulaklık alındı ve babamın eski yıllardan kalma 5.1 Surround iken 2.1 ses sistemine düşen ve 3 ses entegresi bozulan bir ses sistemim var ve bu ses sistemi kadar iyi bass yapamıyordu bende ki kulaklık yapamıyor sonra ACİL 5+1 SONY SES SİSTEMİ - Komple Setler İlanları Uygun Fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 939919430 bu şeyi buldum bilgisayara bağlanıyorsa belki alabilirim ama bilgisayra bağlayınca Surround ses alamazsam hiç almam daha iyi bence hocam.
Attığınız sistemin kullanma kılavuzu'nun 25. sayfasında bağlantı şekilleri mevcut. Anakartınızda optik ses SPDIF olsaydı direkt olarak tek kablo ile bağlayabilirdiniz. En kötü decoder alıp, inceleme öyle bağlarsınız.

Attığınız sistemin kullanma kılavuzu'nun 25. sayfasında bağlantı şekilleri mevcut. Anakartınızda optik ses SPDIF olsaydı direkt olarak tek kablo ile bağlayabilirdiniz. En kötü decoder alıp, inceleme öyle bağlarsınız.

Hocam tek kelimelik bir bir soru soracağım size sizce Sony DAV-DZ777 Gigabyte Z370 HD3P anakarta bağlanıp Surround ses verebilir mi?
A-Evet
B-Hayır
Bu iki cevabı verirseniz tüm merakım biter ve vereceğiniz cevabı bu konunun çözümü olarak işaretleyeceğim verdiğiniz cevap da açıklama ister yapın ister yapmayın size kalmıştır seçim sizindir hocam.

Neyse hocam ben cevabımı araştırarak aldım Blu-ray sistem asla bilgisayarda Surround ses yapamaz yaparsa da kod çözücü olmadan yapamaz ve kod çözücüler oldukça pahalı ben sahibinden.com da Creative 7.1 ses sistemi buldum belki onu alırım hocam.

Son düzenleme:
Hocam tek kelimelik bir bir soru soracağım size sizce Sony DAV-DZ777 Gigabyte Z370 HD3P anakarta bağlanıp Surround ses verebilir mi?
A-Evet
B-Hayır
Bu iki cevabı verirseniz tüm merakım biter ve vereceğiniz cevabı bu konunun çözümü olarak işaretleyeceğim verdiğiniz cevap da açıklama ister yapın ister yapmayın size kalmıştır seçim sizindir hocam.

Neyse hocam ben cevabımı araştırarak aldım Blu-ray sistem asla bilgisayarda Surround ses yapamaz yaparsa da kod çözücü olmadan yapamaz ve kod çözücüler oldukça pahalı ben sahibinden.com da Creative 7.1 ses sistemi buldum belki onu alırım hocam.
Zaten bir önceki mesajımda decoder (ses kodu çözücüsü) ile bağlayabileceğinizi söyledim. Neden trip atar gibi yazdınız anlamadım açıkçası :)

Zaten bir önceki mesajımda decoder (ses kodu çözücüsü) ile bağlayabileceğinizi söyledim. Neden trip atar gibi yazdınız anlamadım açıkçası :)

Yok hocam trip atar gibi değil de hayal kırıklığım oldu o sırada kod çözücü oldukça pahalı cevabınız için teşekkürler hocam hayal kırıklığım olduğunda böyle şeyler olabilir sizinle bir alakası yok bilginiz olsun hocam.
Yıllardır hayal kurduğum almak istediğim şeyi bilgisayara bağlayamadığımı tamam kod çözücü ile bağlanıyor ama o nasıl oluyor hala çözemedim 1 ay da 2 çıkışla Surround olmaz bence.
zaten cevabı söylemişsiniz hocam cevap işareti nasıl konulur bilmiyorum cevabı söylediğiniz için teşekkür edrim hocam hayal kırıklığından cevabı fark demedim bi süre inanamadım çok istiyordum o ses sistemini gerçekleri bana gösterdiğiniz için size teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı