Blu TV almaya değer mi?

M1000

Decapat
Makaleler
1
Çok gündeme gelmeyen dijital dizi film izleme platformu.

Bence çok güzel işleri var. Henüz dizilerini izlemeye vakit bulamadım ama kaliteli ve verdiğiniz paraya değecek dizileri var gibi. İzlememiş biri olarak sizin görüşleriniz nelerdir blu TV hakkında yani verdiğimiz paraya değer mi?

Aylık 23TL.

Önermem, hem televizyona'da yapamamışlar; Tasarımı, altyazı senkron sorunu ve ileri/geri alma sorunları var. Ayrıca dizilerin tüm sezonlarını koymuyorlar 5 sezonsa 2 sezon koyup bırakıyorlar. Bazı bölümler'de altyazı seçeneği bile yok 1 sezonu altyazılı izlersin diğer sezonu dublaj koyuyorlar, böyle rezil bir platform. Kesinlikle tercih etmiyorum.

BluTV yerine Netflix, Amazon Prime Video, Bein Connect tercih edilebilir popüler içeriklerin çoğu'da burada hem.

Önermem, hem televizyona'da yapamamışlar; tasarımı, alt yazı senkron sorunu ve ileri/geri alma sorunları var. Ayrıca dizilerin tüm sezonlarını koymuyorlar 5 sezonsa 2 sezon koyup bırakıyorlar. Bazı bölümler'de alt yazı seçeneği bile yok 1 sezonu altyazılı izlersin diğer sezonu dublaj koyuyorlar, böyle rezil bir platform. Kesinlikle tercih etmiyorum.

BluTV yerine Netflix, Amazon Prime video, beIN connect tercih edilebilir popüler içeriklerin çoğu'da burada hem.

Bu tür saçmalıkların olduğunu bilmiyordum çok sayıda böyle bir şey varsa aşırı saçma bir olay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı